Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Kloosterlaan Lage VuurschePersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Alphonso van den Bosch02-12-191012-02-199988
Egbertina Schaper20-11-191419-02-199984
Alice Roelfsema09-11-191524-02-199983
Julie Marie de Haas24-04-191418-05-199985
Mťdiatrice Wilbrink20-04-191309-10-199986
Wilhelmi Zijderveld06-09-191329-10-199986
Rufina Mandjes14-09-191917-11-199980
Rufinia Smolenaars20-01-192122-11-199978
Laurina van Waarde20-02-190209-01-200097
Rudolphia ter Laare25-12-191019-02-200089
Magdalenie de Jong09-08-190420-03-200095
Benigno van der Knaap22-12-190902-05-200090
Immaculato Kops18-08-191805-06-200081
Canisa Schilder18-08-191510-07-200084
Bernardini van den Berg20-01-191430-08-200086
Agnes van Dijk12-08-192405-11-200076
Gonzalina Schwieters23-08-190628-11-200094
Stanislaus Hoefsmit02-01-190726-12-200093
Libaria Reerink16-09-191423-01-200186
Anastasia Bouwhuis04-04-189916-08-2001102
Agnes Hazelaar21-01-191805-10-200183
Innocence Aben25-08-191823-07-200283
Humilia van de Kant08-08-191403-11-200288
Gertrudis Lelieveld05-02-191413-11-200288
Bernardine Kock02-10-191729-01-200385
Assumptae Koppert01-02-191415-02-200389
Cunera Rutten24-01-191215-02-200391
Mary DaniŽl08-11-191224-05-200390
Bibiana IJkhout06-02-191323-07-200390
Amata Hoekstra07-07-192522-08-200378
Ignatia Pril23-02-190430-10-200399
Marianne van Breemen23-10-190730-12-200396
Karien van Westen18-02-192123-01-200482
Wijnanda Wolkers30-07-192016-03-200483
Serafino van Meerwijk06-05-190713-04-200496
TheresiŽtte Roelofs23-06-191528-05-200488
Paula Albers20-04-191912-09-200485
Adolpha van Rooden01-02-191117-10-200493
MariŽtte Kreetz16-09-191331-12-200491
Christina Kamper01-03-191525-05-200590
Francien van 't Klooster15-03-192624-06-200579
Margreeth Plagge30-04-191406-12-200591
Conchita de Lange24-05-191610-02-200689
Odilia Hoonhorst10-11-192128-03-200684
Francesco Kamphof21-10-191004-04-200695
Willibrorda Dohle03-12-192907-06-200676
Josephina Verlaan19-06-191904-07-200687
Laurentia van Veen04-04-191623-08-200690
Gregoria Huitema26-05-192213-03-200784

Grafinformatie

Foto grafnummer 1208989 Begraafplaats Kloosterlaan Kloosterlaan Lage Vuursche

Graf id-nummer:
1208989
Begraafplaatsnr.:
1124
(Plaats)aanduiding:
F-01
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2017
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact