Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats Gerrit Johannes Kok 1925

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Christiaan Maurits Gelderman22-01-1897 Textielfabrikant
Gerrit Johannes Kok16-05-1925 MecaniciŽn
Nethanel Abraham Samuel Cohen14-03-187215-05-194068
David Kaufman22-11-191830-09-194122 Automonteur
Hijman Meijer Cohen01-02-189601-10-194145
Ruben David LŲwenstein07-12-190910-10-194131
Louis Weijl19-04-190413-10-194137
Joseph Maurits Meijer24-11-191614-10-194124 Lompenkoopman
Nathan Albert Muller22-07-191014-10-194131 Advocaat
Isak Zwartz21-04-191429-10-194127
Abraham Cohen11-09-191509-11-194126
Antje Bos29-11-190526-07-194236Halberstadt
Elizabeth Minco16-02-189709-08-194245Kroon
Maurits Kan01-08-190317-08-194239 Slager
Karel Frankenhuis30-09-189003-09-194251
Isak Cohen07-07-189017-09-194252
Riekchen Bing15-11-191430-09-194227
Salli Dusny30-05-192430-09-194218
Siegfried Salomon Kan31-05-189230-09-194250
Betje Roosje LŲwenstein01-04-191830-09-194224
David LŲwenstein10-10-191230-09-194229
Lea Schweiger26-07-190230-09-194240
Rika Schweiger07-12-189812-10-194243Mossel
Roosje Themans16-08-188412-10-194258Berlijn
Heintje Frankenhuis09-10-188012-10-194262Pagrach
Helena Bos03-02-191212-10-194230Berg
Estella Cohen25-07-189112-10-194251Gelder
Isidor Heijman Cohen09-03-187015-10-194272
Kaatje Frankenhuis23-02-188515-10-194257NORTHEIMER
HenriŽtte Cutzien10-02-190119-10-194241Vos
Lisette Cohen08-07-188419-10-194258Gelderen
Truda Minco24-01-193919-10-19423
Jehudith Minco21-07-194219-10-19420
Klara Minco21-01-189819-10-194244Levitus
Lea Paulina Minco12-10-194019-10-19422
Eduard Frankenhuis31-12-188622-10-194255
Rosa Kan27-06-188626-10-194256Colthof
Celina Weijl06-04-187726-10-194265
Helena Kan12-11-189005-11-194251Leeuwe
Roosje Minco26-04-190123-11-194241Pais
Nathan Muller27-04-187627-11-194266
Hartog LŲwenstein31-08-187827-11-194264
Herman Frankenhuis23-10-188227-11-194260
Rosina Cohen12-11-188127-11-194261
Sientje Cohen30-07-188727-11-194255
Lea Cohen27-03-188927-11-194253
Betje Cohen27-09-189827-11-194244
Betsy Cohen18-02-189127-11-194251Meijer
DaniŽl Cohen09-02-188727-11-194255
Louis Weijl11-05-189715-12-194245
Salomon Cutzien24-12-189531-12-194247
Betje Cohen31-03-189421-01-194348Heijmans
Abraham Cohen17-10-188925-01-194353
Hendrina Schweiger14-06-190125-01-194341
Johanna Frankfort18-12-188501-02-194357Spanjaard
Emma Muller06-12-188512-02-194357NEUBURGER
Ernest Adolf Muller24-07-187814-02-194364 Sigarenfabrikant
Johanna Gobas21-10-187019-02-194372Schaap
Samuel Cohen09-02-189226-02-194351
Aleida Roosje Themans23-10-186826-02-194374Salomon
Sophia Weijl17-02-187526-02-194368Sluis
Louis Kan27-05-192128-02-194321
Juda Cohen25-03-185705-03-194385
Bernard Salomon Themans05-04-190920-03-194333
Esther Klein17-08-190926-03-194333
Joseph Meijer12-01-188626-03-194357
Helene Meijer02-03-188226-03-194361Leefsma
JoŽl Abraham Cohen31-01-189826-03-194345
Sara Cohen15-02-192526-03-194318
Elisabeth Haalman18-06-188126-03-194361Kroon
Helena Cohen26-02-185802-04-194385Kan
Roosje Cohen25-11-186502-04-194377Minco
Roosje van Rhijn06-05-185902-04-194383
Catharina Mina de Leeuw01-12-191209-04-194330
Jacob Lievendag12-11-186409-04-194378
Hendrika Gobas23-03-186809-04-194375MELAMMET
Meijer Cohen28-07-185916-04-194383
Rosetta Lievendag10-06-185816-04-194384
Manus Minco26-08-186316-04-194379
Klara Rachel Schweiger09-06-189716-04-194345
Marianne Weijl14-12-186816-04-194374Spanjaard
Helena Weijl25-01-187123-04-194372Horneman
Grietje Minco02-11-186123-04-194381Haalman
Harrij Manfred LŲwenstein29-04-194030-04-19433
Rika Cohen15-01-188930-04-194354
EliŽzer Zwartz22-12-188030-04-194362
Betsy Minco06-10-188807-05-194354Haalman
Salomon Minco17-09-188707-05-194355
Kaatje Goedhart22-08-185814-05-194384
Rosetta Cohen31-03-188614-05-194357Colthof
Heintje Cohen31-01-187214-05-194371Hertog
HenriŽtte Zwartz15-12-188514-05-194357
Carolina Cohen23-07-191321-05-194329Vrieslander
Meijer Salli Dusny08-03-192321-05-194320
Stella Lievendag22-11-189821-05-194344Samuel
Henri Jonas Kan08-06-189121-05-194351
Wolf Zwartz21-01-189028-05-194353
Samuel Liefman Muller02-07-190904-06-194333
Johanna Cohen27-06-189604-06-194346Buuren
Berendina Zwartz24-01-188304-07-194360MIJERSON
Bernardine Cohen19-08-189516-07-194347Cutzien
Hartog Aron Cutzien14-10-186916-07-194373 Zich noemende Krukziener
Grietje Minco12-11-190716-07-194335Bouman
Hartog Aron Krukziener14-10-186916-07-194373 Familinaam is CUTZIEN
Louis Cutzien29-08-189323-07-194349
Hermanus Hendrikus Wilhelmus Maria Davina10-05-192106-08-194322 Bakkersknecht
Emma Frankenhuis30-08-187627-08-194366Salomons
Leo Weijl05-07-190231-08-194341
Emma Meijer18-11-191403-09-194328
Hennij Meijer Cohen10-07-189403-09-194349
Lammert Johannes van der Wal12-05-191727-09-194326 Arbeider
Johannes Maria Damink05-05-192220-10-194321 Touwslager
Jetta Kan16-02-189831-10-194345Cohen
Reina Berendina Cohen03-06-189019-11-194353PARSSER
Bertha Cohen31-05-189419-11-194349Reens
Maurits Frankenhuis09-09-186828-11-194375
DaniŽl Klein06-09-190830-11-194335
Elie Maurits Weijl15-06-191730-11-194326
Carel Oude Stegge31-08-191901-12-194324 Werkman PTT
Johan Loohuis21-03-189421-01-194449 Grondwerker
David Minco23-05-191531-01-194428
Berendina Helena Cohen03-11-189426-03-194449Raaij
David Minco14-05-189931-03-194444
Salomon Minco21-06-190531-03-194438
Herman Annink18-01-191406-04-194430 Arbeider
Bernardus Gerhardus Nijhuis24-04-192103-06-194423 Musicus
Joan Gelderman18-11-191804-09-194425 Advocaat en procureur
Willi Kan03-06-189815-10-194446
Herman Siers13-02-192230-10-194422 Elektricien
Louise Mathilde Weijl07-07-189431-10-194450Leeuw
Pieter Kwantes01-01-191915-11-194425 Landarbeider
Harm Teisman22-01-192428-11-194420 Klerk gem. secretaris
Martien Maria Oliemeulen23-06-192530-11-194419 Bakker
Hendrik Cornelis Vos26-07-192204-12-194422 Kantoorbediende
Edgar Henri Kan24-06-192106-01-194523 Elektricien / Lid verzet
Herman Kan29-08-186115-01-194583
Bernardus Christiaan Brouwer24-12-191907-02-194525 Modelmaker
Gerhardus Johannes Brand20-12-189308-02-194551
Johan Endeman10-10-192216-02-194522 Spinnerij arbeider
Otter Theodorus Johannes Renshof08-02-190523-02-194540 Expediteur / Lid verzet
Hendrikus Marinus Rosens25-05-191717-03-194527 Wever
Gerardus Johannes Hendrikus Wolbers14-04-192302-04-194521 Metselaar
Johannes Wilhelmus Fransen18-12-189306-04-194551 Loswerkman
Theodorus F. Bolmer26-04-190907-04-194535
Sophia Dorothea Zwartz20-06-188725-04-194557Cohen
Jan Francis Willem van den Heuvel29-01-191209-05-194533 Lid N.B.S.
Herman Tollenaar16-05-188931-05-194556 Evangelist / Lid verzet
Ritske Mulder25-12-192330-06-194521 Kantoorbediende
Bernardus Antonius Hooge Venterink07-10-191916-12-194526 Arbeider
Johan Georg ter Heege23-05-189401-09-194753
Lodewijk Edmond Charles13-01-189916-12-194950 Opziener gevangeniswezen
Hendrik Obbo Buurenstein van Otterloo19-10-188214-05-195370
Lena van de Velde31-10-189514-05-195357Otterloo
Alex Albertus Putto15-02-190114-10-196665

Grafinformatie

Foto grafnummer 1008080 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1008080
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 OLDENZAAL 0812
CoŲrdinaten:
52,312604; 6,930262
Omschrijving:
OLDENZAAL, MONUMENT AAN DE PRINS BERNHARDSTRAAT
Prins Bernhardstraat, 7573AM, Oldenzaal, Overijssel

Het monument aan de Prins Bernhardstraat in Oldenzaal is opgericht ter nagedachtenis aan alle medeburgers die tijdens de Tweede Wereldoorlog in de strijd tegen de bezetter zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/812/oldenzaal%2C-monument-aan-de-prins-bernhardstraat
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ