Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats Hendrikus Hermanus Kok 1922 1944

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Abel Albertus Aalders13-02-1901
Hendrik Albers02-08-1898
Albert van Dijk05-07-1924
Johannes Dokter17-12-1921 Bij Ned. Spoorwegen te Tilburg
Lena Frank18-12-1873 Goslinski
Egbartus Diederich Grobbee31-03-1899
Jan Edink21-03-191212-05-194028BrouwerKpl. 3-II G.B.
Roelof Keppel10-05-190412-05-194036PotSld. 2 R.W.
Elisabeth Theresia Bakker23-09-187514-05-194064Hanselman
Rozetta Anholt14-11-188715-05-194052Vries
Jacob Hofman07-12-191631-07-194023
Albert Cornelis Bas21-04-190428-02-194136 3e Machinist KV a/b s.s. Texelstroom
Pieternella Belder15-08-185908-07-194181Barneveld
Johan Conrad Hissink05-10-187817-02-194263 Toneelspeler
Jan Willem Adriaanse30-05-191927-02-194222 Matr.I KM a/b Hr. Ms. De Ruyter
Hendrik van Enk20-06-190327-02-194238 Matr.I KM a/b Hr. Ms. Java
Arie Wybe Pieter Feenstra01-03-191927-02-194222 Ltz.III KM a/b Hr. Ms. De Ruyter
Thijs Albertus Bos14-10-192001-03-194221 Matr.I KM a/b Hr. Ms. Evertsen
Willem Alexander Jansen09-08-189607-03-194245 Wever / Lid verzet
Abraham Knoeff22-01-189827-07-194244 SM.Art. KNIL
Naatje Goudsmid12-03-188516-08-194257Hartog
Saartje Goudsmit13-08-188126-08-194261Benjamins
Saartje Goudsmit15-08-188428-09-194258NORDHEIM
Abraham Goudsmit11-11-191630-09-194225
Ezra Lion Goudsmit17-03-188730-09-194255
Rosetta Goudsmit07-08-190330-09-194239HILVERSUM
Betje van Gelderen06-11-190430-09-194237
Roosje Goudsmit04-11-191508-10-194226Scheffer
Hendrika Goudsmit03-12-190808-10-194233Rozeveld
Gerrit Kolk07-01-191408-10-194228 Sgt. Art. KNIL
Kobes van Gelderen07-04-186215-10-194280
Mozes Lion Goudsmid15-11-187915-10-194262
Jetje van Boele14-09-188615-10-194256Zilverberg
Aaltje HenriŽtte Goudsmid28-08-189518-10-194247
Aron Goudsmid28-01-188919-10-194253
Regina Goudsmid19-07-189119-10-194251Davidson
Louis Salomon Goudsmid11-12-193719-10-19424
Simon Goudsmid18-06-189619-10-194246
Rebecca van Gelderen19-06-189122-10-194251Frank
Maurits van Gelderen06-11-188926-10-194252
Steven Klappe09-08-191829-10-194224 Matr.I KM a/b m.s. Abosso II
EzechiŽl van Gelderen03-05-186327-11-194279
Louis Goudsmid17-09-193427-11-19428
Johanna Goudsmid09-11-191327-11-194229
Jozef Goudsmid17-08-193627-11-19426
Ruben van Boele29-06-189730-11-194245 Koopman
Arie van Gelderen12-02-190501-12-194237
Betje Sophie Boektje10-01-192703-12-194215
Evelina Sara van Gelder25-09-187107-12-194271Koord
Henriette van Gelderen28-10-189207-12-194250Mug
Salomon Kalf09-12-187307-12-194268
Vrouwke Goudsmid12-02-189011-12-194252Leeraar
Geertruida Goudsmit03-09-188211-12-194260Park
Herman Goudsmid30-10-190419-12-194238
Jan van Bruggen13-10-188903-01-194353 Sigarenmaker / Lid verzet
Bruintje Goudsmit24-01-187409-01-194368Pinto
Derk Hendrik Bordewijk29-12-191325-01-194329 Bakker
Hijman Kalf05-08-187526-01-194367
Michel Goudsmit10-12-189812-02-194344
Asser Lion Goudsmid14-05-187826-02-194364
Levie van Gelderen18-06-189628-02-194346
Abraham Falkenburg05-10-188007-03-194362
Gerrit Knul10-03-190111-03-194342 Sigarenmaker
Elizabeth Sophia van Genderingen01-01-185913-03-194384
Saartje Goudsmit18-03-189602-04-194347Berlijn
Bertha Sara Anholt27-04-189602-04-194346
Frederika van Esso21-05-188809-04-194354Gelder
Berend Derks04-03-190109-04-194342 AOOA. KNIL
Raschel Goudsmit05-01-190209-04-194341Praag
Regiena Goudsmit23-01-185309-04-194390Benjamins
Johanna Goudsmid09-11-189309-04-194349Sluizer
Rebekka van Gelderen26-12-190616-04-194336Groen
Mietje Kalf10-09-186016-04-194382Vries
Mozes van Gelderen25-02-187530-04-194368
Betje van Gelderen12-03-186628-05-194377Jong
Sientje Goudsmit13-01-192811-06-194315
Selomo Simon Hartog27-10-193711-06-19435
Beatrix Wilhelmina Druijff31-01-193811-06-19435
Maurits Druijff17-07-193511-06-19437
Hendrik Kroeze09-10-191925-06-194323 Marechaussee
Leentje Goudsmid29-09-189902-07-194343
Benjamin Goudsmit16-07-189709-07-194345
Grietje Kannegieter22-06-190409-07-194339
HenriŽtte Kalf02-01-186916-07-194374Gelderen
Jansje Mathilde van Genderingen03-05-188816-07-194355Hijmans
Hanna Rosette Cohen17-01-191916-07-194324
Abraham Kalf17-11-186019-07-194382
Herman Goudsmid11-08-186523-07-194377
Levie Goudsmid05-01-189923-07-194344
Jan Lambertus Kuiper11-07-192224-07-194321 Sigarenmaker
Izaak Goudsmid21-12-189331-08-194349
Izašk Goudsmit18-09-190224-09-194341
Wolter Brandligt14-05-190101-10-194342 Letterkundige / Lid verzet
Hendrik Dekker23-12-191826-12-194325 B. Marn. 2e kl. KM
Esther Kalf18-10-188911-02-194454VOORZANGER
Simon Goudsmid14-05-188928-02-194454
Josina Akkelina Elisabeth Berghuijs01-05-188610-03-194457Rekum
Hermanus Cornelis Berghuijs16-11-188925-03-194454 Maj.G.S. b.d.
Louis Goudsmid15-08-189231-03-194451
Abraham Goudsmit09-06-191701-04-194426
Abraham Goudsmit16-12-187508-04-194468
Jacob van der Kamp08-03-192211-04-194422 Ambtenaar
Samuel Jonathan Esser26-04-190014-04-194443 Ls.Sld KNIL
Jan Flier25-10-189603-05-194447 Bedrijfsleider
Willem Floris Koek19-11-192310-05-194420 Timmerman
Lucas Fledderus Elzenga18-01-189312-06-194451 Maj. M.A. KNIL
Hilbert van Dijk21-06-190816-07-194436 Banketbakker / Lid verzet
Wolter van den Belt10-08-188330-07-194460
Lubbert Brouwer01-06-191308-09-194431 Opperwachtmeester Staatspolitie / Lid verzet
Jetze Gerben Alberda06-10-191018-09-194433 B./1e Lt. KNIL a/b Junyo Maru
Frederik Wilhelm Garretsen01-06-189318-09-194451 Sergt. 2e kl. KNIL a/b Junyo Maru
Hendrikus Hermanus Kok15-07-192218-09-194422 Matroos KV a/b Junyo Maru
Cornelis de Kock21-11-190718-09-194436 Burgemeester / Lid verzet
Johannes Kalter01-05-191421-09-194430 Tuinder / Lid verzet
Egbert Altena24-07-190828-09-194436MONSUURHoofd der School / Lid verzet
Pieter Cornelis Blokker10-08-191528-09-194429 Bioscoop-directeur / Lid verzet
Johanna Maria van Dijk04-11-190501-10-194438
Jan Kool02-04-190008-10-194444 Lid verzet
Tjarda Paulus Bentfort van Valkenburg11-04-188218-10-194462 Planter
Johanna Blazer19-05-188030-10-194464Kroonenberg
Henry Goudsmit09-04-192119-11-194423 Slager / Lid verzet
Hendrik Martinus de Groot18-02-191008-12-194434 Schilderspatroon
Jacob Esselink19-09-191224-12-194432 Wachtmeester KMar. / Lid verzet
Leonardus Beijerinck27-12-191615-01-194528 Student
Lourens Hendrik Bordewijk08-03-192026-01-194524 Schipper
Hendrik Bos19-06-190431-01-194540
Bertus Johannes Bouhuijs21-11-192113-02-194523 Distr. Ambtenaar / Lid verzet
Willem Jacob van Enk28-06-190413-02-194540 Predikant / Lid verzet
Gerrit Jan Hennephof03-04-189223-02-194552 Hoofd Ambt.
Lubbert Sijmen Eenkhoorn20-05-189708-03-194547 Koopman / Lid verzet
Johannes Hendrikus Karreman01-08-191817-03-194526 Tuinman
Johannes Korteschiel15-12-191622-03-194528 Grondwerker
Egbert Dokter07-01-190826-03-194537
Willem van Dijk13-07-192028-03-194524 Boerenknecht
Hermanus Bosch05-01-191431-03-194531 Vertegenwoordiger, lid verzet
Jacob van Aarst11-01-190304-04-194542 Sigarenmaker
Willem Johannes Hendriks19-07-189125-04-194553 Ambt. Rubber Restrictie Rantau Prapat
Arend Brugman28-07-189828-04-194546
Peter van Dijk03-02-191707-05-194528 Marn. I KM
Hendrik Boer29-11-192509-05-194519 Koksmaat / Lid verzet
Hendrik Aart Jacobs17-05-188809-05-194556 Gep.AOO.
Annigje Krediet02-04-189301-06-194552
Arnoldus Johannes Breuker20-02-192409-06-194521 Landbouwer
Gerardus van Eijsden01-03-188930-06-194556
Maarten Griffioen16-11-192108-07-194523 Sergt.V KM a/b KH 296
Gerrit Hendriks03-02-189003-08-194555 Architect
Hendrik van Erven12-09-188803-08-194556 Chef
Feiko Duhoux28-10-190730-08-194537 Ls.Sgt.Inf. KNIL
Gerrit Jan van Aarst28-08-188815-09-194557 Gep.1e Swtk.k.v.
Teunis de Kleine10-12-191922-09-194525 Marinier 1e kl. KM
Cornelis Martinus van Giessen05-12-188918-11-194555 Schoolhoofd
Ale Jan Koldijk18-06-191203-03-194633 SMA. KNIL
Johannes Beverloo25-07-189208-03-194653 Bakker
Willem van Gaalen08-07-189025-06-194655 Gepens. Sergt-Maj. KNIL
Gerrit van der Kruisweg24-07-192226-06-194623 Marn.III OVW. KM
Frans Albert Gunnink24-10-192302-12-194623 Korp. OVW 1-8 R.I.
Helmich Kragt03-11-192509-01-194721 Kpl. StCie Mitr Bat. leger KL
Teunis van Dijk31-05-192521-02-194721 March. Ekl. KL
Johannes Joseph Bakker18-02-191208-09-194735 Opperw. meester Instr. 3-8 R.V.A. KL
Hendrikus Kolk06-03-192723-09-194720 Dpl.Sld Tkl.3-5 RI KL
Jacob van den Hul21-04-190715-01-194840
Willem Bastiaanse07-04-190626-04-194842
Jan Hendrik Wilhelmus Dekker02-08-192619-04-194922 Sold. 1-4-Garde Regt. Jagers KL
Gerrit van der Drift22-04-192215-11-194927 Elt. 422 Inf. KL
Jacob Krediet30-12-189917-02-195050 Adj. O. O. 42 A.A.T. KL
Arend Eshuis20-09-189115-04-195462 Winkelier / Lid verzet
Gerrit Hendrik van Dijk15-01-191218-09-195644 Lid verzet
Jan Paulus Kosmeyer05-11-190418-03-195954 Lid verzet

Grafinformatie

Foto grafnummer 1008570 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1008570
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 KAMPEN 0550 A-K
CoŲrdinaten:
52,553811; 5,923159
Omschrijving:
KAMPEN, OORLOGSMONUMENT
De La SabloniŤrekade, 8261AB, Kampen, Overijssel

Het oorlogsmonument herinnert de inwoners van Kampen aan alle medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/550/kampen%2C-oorlogsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ