Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats Lena J de Mul 1941 1942

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Hendrik Bongaarts22-12-189506-12-194246 Besteller P.T.T.
Theodora A. de Kruijff03-08-191306-12-194229Meerhoff
Dorothea F.H. Meerhoff03-10-193706-12-19425
Hendrikus van der Meulen07-02-189906-12-194243
Josephina Moerkens02-12-191506-12-194227
Anna M.H. Holtackers22-10-188506-12-194257Kuijpers
Philomena.C.R. Kuijpers14-11-191906-12-194223
Wilhelmus van Luijk25-12-189706-12-194244
Joannes H.S. van Luijt04-08-189006-12-194252
Hendrikus H. van Melis30-01-191506-12-194227
Wilhelmus H. van de Mortel31-05-192606-12-194216
Lena J. de Mul06-01-194106-12-19421
John C.H.B. Naumann25-07-189106-12-194251
Catharina H. Mulder26-03-189306-12-194249Naumann
Kitty M. Naumann15-08-192706-12-194215
Jacobus H. Niessen15-07-189006-12-194252
Rosalia Horsten11-11-191806-12-194224 Nijsten
Jan Derk Oderkerk12-02-190606-12-194236
Jan le Pair05-02-188406-12-194258
Johanna A.Th. le Pair30-09-193406-12-19428
Wilhelmus Passier29-12-187606-12-194265
Johanna van der Heijden06-05-186506-12-194277Passier
Bernardina A. Peffer10-01-192406-12-194218
Carolina H. Heijkoop27-12-191306-12-194228Pellekaan
Antonetta Ketelaars05-03-187006-12-194272Pruimboom
Lambert A. Raaijmakers06-04-189506-12-194247
Maria Sibylla Elbers13-04-189706-12-194245Raaijmakers
Joanna H. Raaijmakers23-09-191806-12-194224
Elisabeth S. Raaijmakers08-08-192406-12-194218
Gerardina C. Raaijmakers21-11-192506-12-194217
Albertina A. Raaijmakers05-01-192706-12-194215
Sibylla H. Raaijmakers24-08-193906-12-19423
Johannes Th. Reijntjes25-11-188406-12-194258
Johannes L. van Hal03-11-190306-12-194239
Wilhelmus P.H. Heldens02-02-190206-12-194240
Johanna M.H. Thijs13-12-190306-12-194238Heldens
Theodorus H.G.M. Heldens03-06-193806-12-19424
Hermanus G.M.J. Heldens16-03-194006-12-19422
Albertus J. van Helvoirt16-09-191306-12-194229
Catharina P.M. Hendrikx28-05-192406-12-194218
Clara C. Hendrikx18-07-191906-12-194223
Gerardus L.M. van Hirsel29-07-192406-12-194218
Petrus J. Hoppenbrouwers16-12-190706-12-194234
Anna J.M. Segers23-06-191306-12-194229 Hoppenbrouwers
Adriana P.M. Hoppenbrouwers01-11-193806-12-19424
Paulina M. Hoppenbrouwers25-10-194006-12-19422
Antonetta J. van Hoof18-07-192306-12-194219
Pieter Hubregsen28-03-189106-12-194251
Bertha Kwappenberg04-11-191806-12-194224 Jansen
Cornelia C. Jansen24-09-187406-12-194268
Helena P.C. Jonkergouw29-11-192106-12-194221
Johanna M.A. Joosten11-01-191906-12-194223
Cornelis Kant16-02-192206-12-194220
Helena G.C. van Kemenade17-05-192506-12-194217
Hendrik A. Kemper22-10-186006-12-194282
Adrianus Kivits23-12-191406-12-194227
Theodorus C.M. Kliebisch24-11-193906-12-19423
Hendrica A. Lommelaars26-10-188406-12-194258Kliebisch
Theodorus Kliebisch17-09-192106-12-194221
Maria H.C.Th. Kliebisch18-07-192506-12-194217
Hendrik Kromdijk28-02-190806-12-194234
Ludovicus A.M.J.B. van Dun29-08-190106-12-194241
Sophia R. van der Zwaluw07-01-190506-12-194237 Dun
Petronella J.M.E. Eikenaar01-04-191906-12-194223
Adrianus van Dommelen22-08-187606-12-194266
Adriana C. Hoppenbrouwers27-07-189106-12-194251Broek
Elisabeth J. Mathey17-10-189106-12-194251Brok
Henrica J. Buenen05-10-192106-12-194221
Elisabeth Free17-06-190106-12-194241Govaarts
Marcelus F. Gruijthuijzen22-07-189006-12-194252
Adrianus P. van Ham11-06-189106-12-194251
Petronella de Jong21-02-189406-12-194248Ham
Hubertus P. van Ham13-01-192606-12-194216
Simon P.A. van Hapert24-07-191106-12-194231
Wilhelmina A. van Emden22-02-192106-12-194221
Ida Chr. Pruimboom07-04-189606-12-194246Duijts
Petrus H.J.T. Bergstein26-04-193406-12-19428
Geertruida A. de Bie27-05-192006-12-194222
Roelof W. Abbas03-09-190606-12-194236
Cornelia ten Boer16-02-191106-12-194231Abbas
Maria J.J. Andriessen07-09-192006-12-194222
Wilhelmina A. Mandigers26-11-190406-12-194238Bakers
Petrus W.M. Bakers04-03-193006-12-194212
Johanna M. Bakers23-07-193406-12-19428
Elisabeth W.M. Bakers25-12-193606-12-19425
Cornelis M.M. Bakers04-03-193806-12-19424
Johannes C.M. Bakers21-06-194106-12-19421
Martinus F. Bakers31-10-190106-12-194241
Willem Boer22-11-193306-12-19429
Hendrik Bongaarts22-12-189506-12-194246
Joanna C. van Den van den Broek21-11-190106-12-194241Bongaarts
Catharina Bongaarts20-08-192606-12-194216
Margaretha Bongaarts15-02-192906-12-194213
Hendrik A. Bongaarts17-05-193206-12-194210
Jacobus Ph. Bongaarts28-03-193406-12-19428
Wilhelmus S. Bongaarts26-12-193506-12-19426
Wilhelmina E. Bongaarts06-06-193706-12-19425
Joanna M. Bongaarts03-05-194006-12-19422
Wilhelmina M. Brangers26-01-191206-12-194230
Margaretha Bremmers02-06-191906-12-194223
Francisca C. van Rooij08-07-192006-12-194222
Elisabeth M. van Schaijk10-05-190906-12-194233
Laurens L. Slootjes19-08-189206-12-194250
Cornelia Th. Smeets17-08-192606-12-194216
Christina D.M. Thier04-08-191506-12-194227
Marinus Van van Tilborg28-05-188106-12-194261
Cornelis J.M. van der Velden21-01-192406-12-194218
Anna P. Termeer02-07-191206-12-194230
Alphonsus M.J. StultiŰns25-04-189306-12-194249
Francisca J.M. Hezemans31-05-189106-12-194251StultiŰns
Mathea G.C. Senders31-08-191506-12-194227
Henricus C. VilÚ29-09-188906-12-194253
Anna M.J. Hezemans22-03-189006-12-194252VilÚ
Johanna M.E. VilÚ16-09-191806-12-194224
Joannes W.M. VilÚ23-08-192106-12-194221
Annette van Wel11-02-192106-12-194221Vliet
Adrianus Th. van de Voort17-07-191006-12-194232
Christina S. Meurs15-03-191306-12-194229 Voort
Dirk P. van de Voort19-07-194106-12-19421
Systke van Der van der Werf16-02-189006-12-194252
Anna M.M.C. Kuipers24-07-191206-12-194230Wernaart
Johannes H.C. Wernaart04-02-193506-12-19427
Catharina G. van Den van den Heuvel07-02-190406-12-194238Wiggers
Clara M.G. Wiggers15-11-193606-12-19426
Maria Ph.J. Wiggers28-01-193806-12-19424
Antonius G. Wiggers10-01-194106-12-19421
Johanna M. Smulders21-02-188306-12-194259Zanetti
Geertruida M. van der Zee29-09-189406-12-194248
Elisabeth Duitsman30-12-187706-12-194264Zeeuw
Cornelia H. Den van den Zeeuw02-09-192106-12-194221
Johannes Zijdenbos16-12-192406-12-194217
Gijsberta G. Van van Zijl30-10-189606-12-194246
Gerardus J.P. van den Heuvel21-10-194207-12-19420
Hubertus J. Vorstenbosch19-03-193608-12-19426

Grafinformatie

Foto grafnummer 1049026 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1049026
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
EINDHOVEN 3670
Co÷rdinaten:
51,440955; 5,473402
Omschrijving:
EINDHOVEN, monument 'Operation Oyster'
Mathildelaan 2, Eindhoven, Noord-Brabant

Het monument 'Operation Oyster' in Eindhoven herinnert aan ongeveer 150 burgerslachtoffers van het Britse bombardement op Eindhoven op 6 december 1942; het 'Sinterklaasbombardement'. Het bombardement werd uitgevoerd bij daglicht en was gericht op de Philipsfabrieken op Strijp S en aan de Emmasingel. In deze fabrieken werden in de oorlog radiobuizen voor de Duitsers vervaardigd. Veel van de bommen van de de Royal Air Force troffen echter andere doelen: winkels, woningen, kerken en het Binnenziekenhuis.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3670/eindhoven%2C-monument-%27operation-oyster%27
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ