Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Crooswijk Rotterdam ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

Er is helaas GEEN foto beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Alida de Jager180720-01-188577
Johannes Albertus van Beek10-04-183602-04-191376
Sophia Sigmond27-12-191414-05-194025
Anna Geertruida Adriana Cornelia Binneveld18-10-186014-05-194079
Dina Catharina Bode23-09-187614-05-194063
Xavier Emile Joseph Gouard27-09-187714-05-194062
Elisabeth Barbera Lang24-03-185814-05-194082


Graf id-nummer:
2257012
Begraafplaatsnr.:
264
(Plaats)aanduiding:
F/2/393/-
Coördinaten:
51,93712682; 4,48924186
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl

Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies