Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Kornelis Nieuwstraten21-07-187828-09-18791
Klaas Bos08-09-187929-09-18790
Johannes Bakhuizen01-04-187402-10-18795
Elizabeth Bakhuizen11-09-187603-10-18793
Andrina Gnodde19-09-187913-10-18790
Arie van Gelderen15-08-187913-10-18790
Martinus van der Vlis12-09-187914-10-18790
Krijn Broek17-03-187917-10-18790
Geertruida Metje Drop06-11-187819-10-18790
Kornelis Stolk23-12-187722-10-18791
Anthonij Roozenboom26-09-187823-10-18791
Adriaan van Minnen21-08-187923-10-18790
Arie van Brandwijk16-11-187625-10-18792
Maria Maat01-07-187925-10-18790
Johannes Jan Akkerman27-09-187927-10-18790
Christina Ommering05-07-187628-10-18793
Marius van Den van den Berg04-10-187931-10-18790
Kornelis Bergwerf21-08-187902-11-18790
Johanna Kal29-08-187906-11-18790
Hillegonda Maarleveld20-06-187708-11-18792
Johannes Schippers09-11-187910-11-18790
Johanna Cornelia Schouten26-11-187811-11-18790
Elisabeth Harrewijen15-12-187612-11-18792
Jan Borsboom24-10-187915-11-18790
Jacobus van Toor03-10-187616-11-18793
Hendrik Schilder30-09-187918-11-18790
Elizabeth de Heer06-02-187718-11-18792
Jacob Frederik Carel Brückwilder03-11-187920-11-18790
Adrianus de Bruijn20-04-187921-11-18790
Burgina Wilhelmina Schippers09-11-187921-11-18790
Johanna van Kempen15-08-187923-11-18790
Johannes Drop04-11-187926-11-18790
Petronella Verkouter17-06-187701-12-18792
Arie Drop04-11-187903-12-18790
Johannes van Toor01-06-187903-12-18790
Johannes Hoogendijk19-04-186803-12-187911
Arendje van der Velden23-06-187904-12-18790
Adriana Boon01-12-187905-12-18790
Jacoba Cornelia Boer03-12-187905-12-18790


Graf id-nummer:
2300662
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
G387
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies