Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Maarten Mooldijk16-12-188221-01-18830
Leendert Willem Kwak23-08-188218-02-18830
Agatha Cornelia van Dorp12-01-188221-02-18831
Helena van Zanten24-02-188124-02-18832
Pieter Droppert06-02-188327-02-18830
Hendrik Klos17-10-188204-03-18830
Johannes Bos09-01-188304-03-18830
Machiel Victor Poot12-07-188204-03-18830
Krijntje Rijke26-12-188105-03-18831
Arie Brandwijk29-08-188206-03-18830
Lideweij de Ligt19-12-188206-03-18830
Johannes van Heusden01-08-188207-03-18830
Adrianus Willem Binnenkade03-02-188311-03-18830Geb te Utrecht
Jan Hoogerwerf11-03-188315-03-18830
Elizabeth Bergwerf02-02-188317-03-18830
Dina Scheper28-02-188318-03-18830
Kornelis van der Plaat18-03-188319-03-18830
Marius Niemantsverdriet19-06-188224-03-18830
Johanna Poot29-08-188226-03-18830
Kornelia van der Hoeven23-11-188226-03-18830
Klazina de Roode19-09-188101-04-18831
Kornelia van Oosten12-01-188302-04-18830
Izaäk Schenk26-02-188303-04-18830
Adriana Cornelia van Berkel30-09-187204-04-188310
Margaretha Bakhuizen24-01-188204-04-18831
Willem Noordervliet26-09-188207-04-18830
Kornelis Bagchus26-01-188311-04-18830
Neeltje van Toor09-04-188314-04-18830
Maria Cornelia van Spijk21-12-188215-04-18830
Hendrik Stam04-02-188316-04-18830
Jakob Moerman18-04-188321-04-18830
Johan Maarten Ommering30-01-188322-04-18830
Klazina Christa Brouwer03-03-188325-04-18830
Maria Woensdregt04-03-188229-04-18831
Maarten Roest03-09-188204-05-18830Geb te Rotterdam
Arij Willem Noordermeer20-10-188008-05-18832geb te Oudenhoorn
Bastiaan Moerman10-01-188310-05-18830
Christina Wilhelmina van Gaalen17-12-188212-05-18830
Elizabeth Westdijk07-11-188113-05-18831


Graf id-nummer:
2303111
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
G524
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies