Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Johannes van Houwelingen20-03-188403-04-18840
Gerrit Droppert08-04-188305-04-18840
Helena van 't Oor05-10-187305-04-188410
Trijntje Maan11-01-188307-04-18841
Willem van Teijlingen17-06-188310-04-18840
Anthonie Broos10-03-188216-04-18842
Arendje Verheij26-01-188420-04-18840
Teunis Man in 't Veld28-09-188321-04-18840
Maria Katharina Ruigrok07-01-188423-04-18840
Adrianus Moerman24-04-188425-04-18840
Johanna Plomp22-01-188427-04-18840
Pieter Verheij10-02-188427-04-18840
Anna Vermeer06-09-188301-05-18840
Jacomina van der Meijden25-03-188206-05-18842
Abraham Forrer06-03-188309-05-18841geb te Maassluis
Johanna van der Windt24-07-188310-05-18840
Dirkje Stein19-01-188411-05-18840
Leendert Drop15-09-187611-05-18847
Johannes Hoogendijk21-04-188412-05-18840
Johannes de Goede20-05-188421-05-18840
Kornelis Laurens Roetman01-06-188323-05-18840
Arie Verhoeven23-11-188324-05-18840
Klazina Poot31-08-188302-06-18840
Cornelis van der Plaat01-05-188406-06-18840
Jan Janson16-04-188406-06-18840
Maria Wilhelmina de Winter16-05-188406-06-18840
Maria Henderina de Bruijn16-02-188407-06-18840
Nicolaas Verkade29-04-188411-06-18840
Machteld van Toorn20-04-188312-06-18841Geb te Leiden
Leendert Droppert01-06-188415-06-18840
Alida Steenbergen16-02-188416-06-18840
Frans Ommering25-12-188219-06-18841
Jacomina Cornelia Bos05-09-187628-06-18847
Kornelia van Galen05-02-188429-06-18840
Kornelis Don11-09-188329-06-18840
Klazina Hillegonda Teerlink28-01-188301-07-18841
Agatha Kal11-06-188402-07-18840
Sara van Witzenburg19-06-188403-07-18840
Hendrik Meijer02-05-188304-07-18841
Maartje Zevenhuizen30-06-188305-07-18841
Jacob Frederik Carel Bruckwilder28-07-188107-07-18842
Gerritje van der Ende27-04-188409-07-18840
Andries Conrath Steenweg21-09-188310-07-18840
Frans van der Velden08-07-188210-07-18842
Cornelia Schriel07-04-188411-07-18840
Sietje Wessels05-12-188311-07-18840


Graf id-nummer:
2304150
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
G611
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies