Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Francina Poldervaart30-11-194119-03-19420
Jan Johannes Bongers21-11-193027-03-194211
Franz Wilhelm Ruijs194017-05-19421
Andries de Bruin18-09-193106-06-194210
Maria Assenberg van Eijsden05-12-193801-07-19423
Barbara Eleonor van Klaveren04-04-194106-08-19421
Willij van Duivenbooden06-04-194219-10-19420
Agatha Johanna Hartman06-12-194110-11-19420
Willem van der Waal20-07-193913-12-19423
Philippus Johannes Wijker15-08-193714-02-19435
Johanna Wilma Faasse28-10-194007-03-19432


Graf id-nummer:
2311187
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
M022
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies