Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Leendert Franciscus de With03-10-189117-12-18910geb te Rotterdam
Sifra Hugorina Post21-11-189117-12-18910
Pieter Hozeman03-12-189122-12-18910
Christiana Wilhelmina Bijl01-11-189126-12-18910
Maartje Wouterina van Pelt18-04-189127-12-18910beg te Maasland
Kornelia Rijke19-02-189129-12-18910
Gerritje Elsthout12-08-189030-12-18911
Frederik Zoetemeijer16-06-189003-01-18921
Phillipus Jacobus Wessels02-01-189204-01-18920
Gerrit de Goede01-07-188805-01-18923
Nicolaas Verboon04-11-189109-01-18920
Pieter Schriel26-04-187311-01-189218
Dirkje Storm10-01-189213-01-18920
Jacdobus van Selm28-02-188414-01-18927
Bertha van der Vaart01-02-189204-02-18920
Gotlief Frederik Torn16-08-188911-02-18922
Jacob Dijkshoorn27-10-189113-02-18920
Petronella van der Weel30-12-189121-02-18920
Adrianus Brinkman22-02-189223-02-18920
Johanna Jannetje van Krimpen11-09-189029-02-18921
Hendrik Johannes Kalisvaart21-06-189001-03-18921
Petrus Johannes Jacobs25-01-189201-03-18920
Johanna van Witzenburg10-11-189103-03-18920
Kornelis van Roon22-08-189106-03-18920
Anna Elizabeth Schoon27-07-189108-03-18920
Janna Maria Torn04-02-189208-03-18920
Hendrik in 't Veld23-08-188612-03-18925
Jeremias Willem van Wageningen25-02-189212-03-18920
Hendrika de Bruijn13-11-189113-03-18920
Gerritje de Goede05-01-189218-03-18920
Jaapje van der Pas30-10-189119-03-18920
Pieter Eigenraam22-02-189119-03-18921
Adriana Verboon17-12-188921-03-18922
Elisabeth Poot03-01-189221-03-18920
Willem Pieter Sierat13-06-189023-03-18921
Simon Vermeulen29-11-189124-03-18920
Arendina Cornelia van der Valk04-03-189226-03-18920
Johanna Cornelia Ruizenaar08-07-189127-03-18920
Maria den Draak11-01-189104-04-18921
Kornelis van der Krans23-02-189209-04-18920
Frederik Mosselman25-06-189010-04-18921
Aart Bouman26-03-189211-04-18920
Cornelia Voorburg05-12-189111-04-18920
Leendert Kosten15-08-189113-04-18920geb te Oude Tonge
Arie Mosselman12-04-189215-04-18920


Graf id-nummer:
2324468
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
G313
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies