Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Begin ⇒ Begraafplaats Emaus Vlaardingen ⇒ Persoonslijst ⇒ Grafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijd
Maria Elizabeth van Vliet14-02-189212-01-18941
Christina Hendrika Vink02-01-189419-01-18940
Kornelis Johannes van der Knaap10-12-189324-01-18940
Petrus Hendrikus Zebel06-05-189301-02-18940
Martinus Jacobus Suijker24-10-189215-03-18941
Willebrordus Altena17-09-189317-03-18940
Adrianus Borsboom05-12-189301-04-18940
Theodora Maria van der Enden30-03-187609-05-189418
Elizabeth van 't Oor07-10-188101-06-189412
Hermana Maria van Fessem13-05-189418-07-18940
Johanna Alida Ricker20-11-189325-07-18940
Jacoba van den Burg08-08-188027-07-189413
Johanna Vermeulen28-01-187606-09-189418
Simon Hendrikus Franciscus van den Burg04-06-189418-09-18940
Hendrica Jacoba Freeling06-10-189430-10-18940
Anna Maria Brand27-03-189412-11-18940
Krijntje den Admirant04-02-188018-11-189414
Maria van Gelderen30-09-189401-12-18940
Hugo Moerman26-06-189307-12-18941
Margaretha Maria Arkesteijn04-12-189428-12-18940
Jan Kijne08-04-188829-12-18946


Graf id-nummer:
2328069
Begraafplaatsnr.:
568
(Plaats)aanduiding:
G-1894
 
Dit grafmonument is inmiddels verwijderd
 
 
Omschrijving:
kindergraf nummers onbekend

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies