Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Oostergaarde HarderwijkPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats Geerlofina Jandina Kok 1897 1916

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Petertje Kok26-08-187618-09-18760
Hendrik Jan Kok20-12-187702-11-18846
Jan Kok21-11-188115-02-189513
Geerlof Kok01-11-187901-03-189515
Geerlofina Jandina Kok04-06-189707-05-191618
Jetske Foppen01-11-185228-01-193582
Hendrik Jan Kok09-06-188705-04-197183

Grafinformatie

Foto grafnummer 321141 Begraafplaats Oostergaarde Oosteinde 12 Harderwijk

Graf id-nummer:
321141
Begraafplaatsnr.:
617
(Plaats)aanduiding:
14-107
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ