Online Begraafplaatsen 3.0
BeginNH Begraafplaats ZevenaarPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats Jannetje Baartman 1862 1941

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Jannetje Baartman186203-11-194179
Hendrikje Simonsz25-06-188304-11-194158
Willemina Lamberdina Heming27-04-190627-01-194235
Gerardus Cornelus Stender15-09-189618-04-194245
Everhardus Bernardus Saalmink25-04-187901-08-194263
Margrietha Hendrika Timmermans07-10-189802-08-194243
Zeger van Cuylenburgh 02-09-1942
Willem Wennink25-04-186916-09-194273
Elisabeth Borgmeijer15-03-187608-01-194366
Cornelis Andreas Smits02-10-188429-03-194358
Helena Louisa Rood25-06-187205-04-194370
Johannes Paulus Lokkenpol16-03-187228-05-194371
Jacobus Bernardus Melgers20-04-187713-06-194366
Elisabeth Westerink12-12-191914-01-194424
Berendina Hendrica Florissen09-06-187218-02-194673
Adolf Lubbers02-10-187719-02-195173
Mechelina Hermina Alink01-09-187717-03-195577
Wilhelmus Jansen186601-12-195589
Derk Cornelis Jonker06-02-187512-12-195782
Margaretha ten Bosch18-05-187131-01-196290
Johannes B. H. Jansen16-06-190809-12-197365
Wilhelmina A. Lubbers10-12-188409-08-197489

Grafinformatie

Foto grafnummer 445753 NH Begraafplaats Babberischeweg 25 Zevenaar

Graf id-nummer:
445753
Begraafplaatsnr.:
710
(Plaats)aanduiding:
8054
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ