Online Begraafplaatsen 3.0
BeginAlgemene Begraafplaats GouderakPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats P Kok 1928 1955

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
A. v.d. Vlist1881195372
C v.d. Zijde1890195363
J. Kooy1881195372
J.C. Stuijt1864195389
J. v.d. Poel1911195342Boers
M. Ooms1895195358
E. Verboom1874195379Evegroen
P. v.d. Laan1872195381Vleggeert
H.S. Petersen1892195361Hoorn
A. Evengroen1871195382
J.A. Kool1923195330Luyerink
G. Kok1884195369
J. Noorlander1883195370
J. Mudde1884195369
W. de Jong1867195386
P. Kok1874195480
W. Oostrom1918195436
P. Molenaar1887195467
L. Groenveld1879195475Vleggeert
P. Schouten1880195474
J. Muilwijk1884195470
K. Bouwman1896195458
A. Buijtelaar1869195485
C. Treuren1882195472Jong
J. v.d. Vliet1883195471
N. v.d. Perk1934195420
D. Markus1872195482
C. de Koning1876195478
C. Eindhoven1867195487Vliet
M. de Graaf1879195475
A.J. Verkerk1886195569
P.M. van Rijswijk1872195583Koning
L. Honkoop1891195564
P. Evegroen1882195573
P. Lekkerkerker1877195578
W.C. van Vliet1885195570Vlist
G. Verhoeven1874195581Dekker
D. Bak1866195589
P. Kok1928195527
F. v.d. Heuvel1888195567
K. Boer1887195568Heuvel
A. Rustwat1913195542
J. v.d. Eijk1894195662Berg
J. den Outer1889195667Buijerse
J. Bos1887195669
M. van Dam1874195682
W. Verschoor1882195674
P. Versluis1871195685
T. Trouwborst1861195695Prosman
C. den Besten194719569
J.J. Kok1901195655
J.C. de Bruin1897195659Halling
D.C. Groeneveld1896195761
H. Berkouwer1898195759
W. Dijksman1892195765Kortenoever
G.J. Spoormaker1910195747Pols

Grafinformatie

Foto grafnummer 820339 Algemene Begraafplaats Poten 1 Gouderak

Graf id-nummer:
820339
Begraafplaatsnr.:
933
(Plaats)aanduiding:
N-193
Omschrijving:
Gedachtenismonument van geruimde graven
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ