Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginBegraafplaats OttolandPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Foto grafnummer 1237734 Begraafplaats, , Ottoland
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Teuntje Ooms01-09-189507-01-194549Berg
Aantje Leeuwis16-01-187725-03-195477
Pieter Kreukniet13-08-186815-10-195486
Arie van den Heerik14-07-187908-01-195979
Jan Cornelis Korevaar15-12-1878196081
Geertje Rietveld28-03-187419-07-196187
Floor Kreukniet25-12-190505-11-197165
Grietje Spek13-12-189604-12-197275
Johnnes van der Rhee30-04-190907-05-197566
Jan Groen18-10-189005-02-197685
Cornelis van den Berg09-09-189014-07-197685
Gijsbert Hooikaas15-12-189801-10-198283
Arie D. de Jong07-09-192015-01-198362
Aletta Pietertje van Helden04-03-192319-09-198461Hooikaas
Jan Horden09-10-189419-11-198591
Lijntje Adriana Tronchet30-11-191106-06-198775
Albert de Kock05-04-191021-10-198777
Peter Hubertus van Tulden21-02-192128-03-198968
Adriana Blom30-07-190921-06-198979
Lijntje van der Graaf22-06-191218-01-199279Rhee
Hendrika Pieternella van der Wal09-07-192629-06-199669Tulden
Johannis de Ruiter10-10-191310-08-199783
Hendrikje van der Ploeg25-06-190616-10-199993Mennema


Begraafplaats:
Graf id-nummer:
1237734
Begraafplaatsnr.:
10
(Plaats)aanduiding:
Herdenk monument
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact