Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
Wegens onderhoud is dit weekend (22-24 oktober) de site enkele uren niet beschikbaar. Excuses voor het ongemak.

Grafinformatie

Foto grafnummer 1212914 Begraafplaats St. Jans Onthoofding, Zuidbuurtseweg 15a, Zoeterwoude
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Hendricus O. Berg28-07-189728-11-194447
Clara Wilhelmina van Noort08-09-188912-05-194858Benten
Adrianus van Benten07-02-188726-06-194861
Gerardus Onderwater27-09-187112-11-195483
Cornelia W.A. Mentink12-07-189025-11-196070Paardekooper
Francisca Maria Belt15-04-189316-03-196167Helm
Godefridus Petrus Leeuwen189708-05-196264
Cornelis P.J. Vreem03-08-189124-12-196271
Petrus Johannes Schrama189313-05-196369
Cornelis van der Meer02-03-188407-07-196379
Jolanda Alida Kooloos14-05-189404-07-196470
Theodorus Kooloos22-04-188922-02-196575
Cornelis P.J. Paardekooper11-11-188914-09-196878
Cornelis Kooloos30-10-188723-10-197082
Johannes van der Drift11-02-189822-07-197274
Adriana Cornelia van der Maarel26-02-190127-12-197271Krogt
Cornelis Jacobus van der Elst188621-02-197487
Cornelia Maria Berg23-02-188812-04-197486Meer
Cornelia Augusta Teneij190816-04-197667Berg
Jacoba van Hameren01-04-188202-06-197694Koppers
Wilhelmina Maria Petronella de Vette24-03-190120-07-197675Paardekooper
Leonardus Theodorus Straathof12-09-191219-01-197966
Antonius Vink10-06-191706-04-197961
Frederika Wilhelmina Gerarda Cortjens14-01-189025-07-197989
Johanna Geertruida Jacoba Bosman20-08-190027-09-197979 Berg
Theodorus Karel Simons03-08-189229-12-197987
Henricus Wilhelmus Turk19-11-190701-02-198072
Adrianus Petrus Westhof02-04-189217-02-198087
Martha Anthonia Buskermolen24-08-190025-03-198079Boer
Wilhelmina F. S. C. Dreef24-08-189120-05-198088Kriek
Johannes Vink05-10-189123-07-198088
Johannes Cornelis Rotteveel01-02-190026-09-198080
Johannes Jacobus Maria van Steijn18-05-191310-10-198067
Gerardus Overdevest27-03-190008-11-198080
Theodorus Cornelis Berg12-10-189124-11-198089
Johanna M. M. van den Akker09-01-189719-12-198083Berg
Christiana van Remmen08-10-188906-01-198191
Gerardus Willibrordus Olsthoorn188318-04-198197
Wilhelmus J. Versteegen07-04-189307-05-198188
Everarda Christina Maria Smolders03-05-189924-09-198182
Johanna Maria Schouten24-06-193328-10-198148Vreeswijk
Agatha Maria Overdevest03-10-189116-04-198290Onderwater
Johanna Helena Maria Brakkee30-08-189308-06-198288Simons
Cornelis Wilhelmus Janmaat12-01-190528-10-198378
Adrianus Petrus van der Krogt25-05-190422-11-198379
Maria Cornelia van den Bulk07-05-192729-12-198356Bakker
Gijsbertus van de Wiel06-08-192014-01-198463
Adrianus Petrus Berg22-05-191708-03-198466
Antonius Maria Ammerlaan24-08-192924-03-198454
Elisabeth Barbara Pijnacker18-12-189215-04-198491
Johannes Turk22-01-189719-04-198487
Petrus de Vogel24-03-191012-05-198474
Johannes Agnes van der Poel11-09-190404-07-198479
Hendricus Marinus Opdam09-03-192520-07-198459
Hendrika Vogelaar21-11-191426-07-198469Koek
Catharina Helena Hooijmans04-10-190131-07-198482Borsboom
Gijsbertus Johannes Bon15-05-189906-08-198485
Johannes Nicolaas Koning06-12-189707-08-198486
Catharina Adriana Theresia van der Hoeven01-08-192516-09-198459Ammerlaan
Cornelia Catharina van der Hulst07-01-190001-10-198484Meer
Cornelis Arnoldus van Vliet260718721-12-1984
Willibrordus G. W. Versteegen28-01-192012-01-198564
Wouter Johannes George van Leeuwen07-08-193224-07-198552
Leonardus Adrianus Zandbergen12-06-190017-08-198585
Leonardus Josephus van den Akker26-03-191802-10-198567
Gijsberta van Oostwaard28-01-190406-08-198682Bon
Wilhelmus Maria Janson04-04-192130-10-198968
Engelina P. G. Verdel192618-08-199165OlijerhoekOp plaatje staat ovl 18-08-1891
Catharina Clasina Rotteveel06-08-193021-02-199261Straver
Geertruide Adriana Kuipers05-03-190026-12-199393Drift
Bernardina Sophia Vreem20-03-18962605975


Graf id-nummer:
1212914
Begraafplaatsnr.:
1021
(Plaats)aanduiding:
1021-HZ-2W
 
 
Omschrijving:
Herdenkingszuil met namen afkomstig van geruimde graven

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact