Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats St. Jans Onthoofding ZoeterwoudePersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdAchternaam PartnerOpmerking
Piet van Niekerk194031-12-19433
Jacobus J. van Meurs03-07-188312-06-194460
Theodora Joanna den Elzen07-04-189824-12-194951
Leonardus Onderwater28-04-187131-07-195281
Alida Hendrika Wilsenburg27-05-189415-02-195863Akker
Petrus Detmers23-10-188409-10-196277
Nicolaas van den Akker01-09-189529-05-196367
Simon Johannes van der Salm14-12-189013-06-196372
Jacobus van Cassel189918-01-196464
Wilhelmina Antoinette Emanuella van Schaik23-12-187813-06-196485Detmers
Nicolaas van der Van der Akker01-12-188318-09-196884
Petrus Berg30-06-188027-03-197089
Wilhelmus George van Leeuwen20-02-190510-04-197065
Cornelia Lourier188417-04-197085Vink
Ida Simons08-02-188828-05-197082Lamot
Maria Hermans07-05-188713-06-197083 Lely
Catharina Agnes Lieverse29-08-189822-07-197071Meurs
Cornelis Turk07-03-190020-09-197070
Antonius P. C. M. Verhagen04-02-195924-10-197011
Wilhelmus Vink12-03-189301-12-197077
Leonardus Vitscher187807-12-197092
Elisabeth Vergeer21-07-189820-12-197072Poel
Jacobus Gijsbertus Belt05-06-188905-01-197181 op plaatje staat geb. 05-06-1989
Martinus Bakker18-07-189512-01-197175
Cornelia Duindam21-08-188415-01-197186Paardekooper
Gerardus van der Akker12-04-189328-01-197177
Maria Anna Antonia van der Van der Tuin03-10-190224-03-197168
Theodorus Bernardus Berg13-01-192414-06-197147
Johannes Ammerlaan06-05-188814-01-197283
Arnoldus Adrianus Straathof19-07-190116-01-197270
Jacobus Adrianus Straathof28-06-192031-01-197251
Hendrika Johanna Zandbergen27-11-193417-07-197237
Maria Theodora Meijer16-10-188008-08-197291Veen
Leonardus Olijerhoek21-07-187727-10-197295
Jacoba Adriana Ammerlaan07-01-188707-01-197386Akker
Reinier Adrianus van der Horst17-03-189230-11-197381
Johanna Roessen07-01-190016-12-197373
Johanna Bernardina Schrader05-08-189022-01-197483
Petrus Cornelis van Velzen22-11-189524-04-197478
Johanna Elstgeest19-08-190929-05-197464Gerven
Huberta J. P. Belt27-08-191519-10-197459Jong
Johannes Martinus van der Hoeven22-12-192128-10-197452
Cornelia Hoogeveen19-01-189005-11-197484Belt
Petronella Cornelia van Rijn11-05-190206-01-197572
Hermanus Matthias Starrenburg03-03-190522-01-197569
Adrianus van der Star190927-01-197565
Petrus Josephus Meurs02-01-188310-04-197592
Lucienne van der Steen01-07-195228-05-197522
Johannes Petrus Bensdorp01-07-190519-06-197569
Elisabeth Johanna Janmaat06-02-190025-07-197575Sep
Petrus Nicolaas van Velzen17-10-189707-08-197577
Gerardus Klijn21-02-188823-08-197587
Wilhelmina Helena Maria Wolvers07-03-192115-12-197554Veen
Caroline Johanna Maria Vlasveld050919022-12-1975
Adrianus van Remmen23-02-189230-03-197684
Christina Gerardus Molenkamp04-09-190007-04-197675Bos
Geertrudis Petronella Verdegaal188228-06-197693Zon
Johanna Isabella Maria Krijnen23-02-188902-07-197687Fehrholz
Petronella Zandvliet31-07-190431-07-197672Engbert
Cornelia de Jong16-08-189829-08-197678Leeuwen
Margaretha Maria Belt16-12-189005-03-197786Jong
Maria Johanna Helena van Cassel02-01-190402-04-197773Leeuwen
Antonia Theresia Berkhout14-12-193420-09-197742Slooten
Cornelia Johanna Overdevest18-09-188816-11-197789
Theodora Elisabeth Olijerhoek30-06-190507-12-197772
Reinierus Johannes de Boer19-01-190027-03-197878
Johanna Zwetsloot07-08-189510-04-197882Vink
Maria Duineveld30-05-190005-06-197878Geest
Cornelis de Jong12-02-189229-10-197886
Cornelia Janmaat15-06-190124-12-197877Bensdorp
Johanna Petronella Paardekooper22-03-192113-11-197958Horst
Corstianus Josephus van der Poel15-02-189522-03-198287
Catharina Cornelia Overdevest18-06-189213-11-198492Vink
Cornelia Hendrica de Jong31-03-189826-09-198688Velzen
Maria Johanna van der Post26-02-192724-11-198760
Carolina Theodora van Netten13-11-190730-11-198780Zelst

Grafinformatie

Foto grafnummer 1275451 Begraafplaats St. Jans Onthoofding Zuidbuurtseweg 13 Zoeterwoude

Graf id-nummer:
1275451
Begraafplaatsnr.:
1021
(Plaats)aanduiding:
1021-HZ-1E
Omschrijving:
Herdenkingszuil met namen afkomstig van geruimde graven
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact