Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Broek op Langedijk Broek op LangedijkPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Gerrit Kossen
Klaas Kossen
Neeltje Kostelijk15-09-185408-03-190146
Jacob Kossen21-09-187812-09-190122
Maartje Kossen24-09-187813-09-190122
Gerritje Kossen 27-08-1908
Jacob Kossen14-02-185422-11-193480
Maartje Bak05-08-187822-12-195678

Grafinformatie

Foto grafnummer 971052 Begraafplaats Broek op Langedijk Dorpstraat 72 Broek op Langedijk

Graf id-nummer:
971052
Begraafplaatsnr.:
1426
(Plaats)aanduiding:
O-0043
Omschrijving:
100_0172
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ