Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Den BurgPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Jan Bakelaar21-08-187613-03-189518 Vlgs GA 87 Alkmaar= Geboortedatum: 21-04-1876
Maartje Vonk20-01-189320-03-18985
Marretje Kalf14-05-188125-06-189817
Antje Schagen02-05-188302-04-190117
Willem Wegman02-10-189001-06-190413
Marretje Duinker03-02-188605-04-190519
Reindert Visser20-04-185611-10-191357
Jannetje Eelman20-12-189709-05-191517
Aart van den Ham16-03-187324-12-191845
Jacob P. Bisschop03-01-191020-11-193121

Grafinformatie

Foto grafnummer 1117969 Begraafplaats Kogerstraat Den Burg

Graf id-nummer:
1117969
Begraafplaatsnr.:
1437
(Plaats)aanduiding:
IMG_1419
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ