Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginRK Kerkhof LeusdenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Foto grafnummer 989941 RK Kerkhof, Hamersveldseweg 51, Leusden
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Jantje Houtveen 5 jaar
Wilhelmus J. Tijmensen04-12-192905-12-19290
Antonius Huurdeman11-03-193318-04-19341
Elbertus Tolboom25-05-192820-07-19357
Jantje van de Pol04-03-193603-04-19360
Evertje van den Hengel19-12-193619-01-19370
Rigarda A. Hoogland30-11-193705-12-19370
Gerardus C. Hoogland29-10-194231-10-19420
Rietje van de Pol21-06-194010-08-19444
Petrus H. de Bruijn06-09-194410-09-19440
Richarda W. de Bruijn06-09-194410-09-19440
Alfonsus J.M. Albers14-08-194407-11-19440
Rietje van de Pol17-10-194411-01-19450
Pietje van den Berg21-11-194526-11-19450
Petrus G. de Bruijn05-10-194608-10-19460
Tweeling van Kooij08-04-194708-04-19470
Pietje van den Berg17-06-194617-04-19470
Peter Tijmensen02-07-194702-07-19470
Antonius van Valkengoed03-01-194729-11-19470
Sjakie Tijmensen08-03-194007-12-19477
Wimpie v.d. Berg20-10-194813-09-19490
Theodorus H. Prinsen02-05-194917-12-19490
Leonardus W. Horst25-05-195724-11-19570
Gijsberta H. Tijmense08-03-195908-03-19590
Else Frenay16-03-195922-10-19612
Hendrikus v.d. Heuvel13-12-191616-12-196145
Jantje Huurdeman07-03-196207-03-19620
Tonny van 't Klooster08-10-196010-05-19621
Tijmensen 10-05-1964 BrouwerTweeling
Tweeling van Daatselaar01-11-196402-11-19640
Ronald Tijmensen26-05-196904-06-19690
Jean-Paul Kok14-07-196624-04-19703
Kindje Tolboom 07-12-1971 Schothorst
kindje Herder29-08-197329-08-19730
Sandra van Valkengoed03-05-198103-05-19810
Joris A. van Hulst18-09-198418-09-19840
Marit de Voogd14-09-198420-09-19840
Giuse Pham Thanh Son18-06-198612-11-19860
Robin Voorhorst11-08-199414-08-19940
Emilia P. van Kooij27-04-200127-04-20010
Ariadne D. van Kooij09-07-200416-07-20040


Graf id-nummer:
989941
Begraafplaatsnr.:
1560
(Plaats)aanduiding:
VAK:G
 
 
Omschrijving:
Kindergraven Lijst

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact