Online Begraafplaatsen 3.0
BeginBegraafplaats Sint Vincentiuskerk VolendamPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdAchternaam PartnerOpmerking
Johannes Castinus Beumer19-05-183018-01-189261
Antonius Johannes Hendriks21-06-185014-07-190454
Simon Steur187706-02-192244 Pastoor[van Ierseke]
Johannes Gerardus van der Weiden16-11-185803-12-193577
Nicolaas Hendrikus Aanstoots02-11-188014-08-196079
Johannes B. Schilder15-11-190613-03-196154
Walterus Johannesfransiscus de Lange18-08-191214-06-197461
Jacobus Langedijk05-11-189410-02-197681
Antonius Wilhelmus van der Hulst192621-11-201589

Grafinformatie

Foto grafnummer 1553233 Begraafplaats Sint Vincentiuskerk Kerkepad Volendam

Graf id-nummer:
1553233
Begraafplaatsnr.:
2099
(Plaats)aanduiding:
Pastoorgraf-003
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact