Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Wilhelmina C. Lammers04-01-193324-03-19330
Gerrit Jan van Lochem30-09-193024-03-19354
Johannes Antonius Wilmer10-02-191810-05-194022 Sld. 2-III-R.Gr.
Hendrikus Johannes Augustinus Schroer21-08-191212-05-194027 Sld. 3-III-11 R.I.
Jacob Koenraad Krikke19-03-191113-05-194029 Sld. 1-I-24 R.I.
Willem Barend Mekking26-08-191813-05-194021 Sld. M.C.-III-11 R.I.
Antonius Onland08-06-191313-05-194026 Sld. 3-III-11 R.I.
Johannes Bernardus Keizers23-04-191313-05-194027 Sld. 3-III-11 R.I.
Gerrit Willem Gleis01-11-191915-05-194020 Sld. 1 - II G.B.
Joseph Soesman van Haren25-03-191010-10-194131 Commies, Zeedijk, Haaksbergen
Jette Falkenstein01-01-184815-01-194294FrankenhuisWeduwe, A 178, Haaksbergen
Jacob Frankenhuis29-07-188412-10-194258 Koopman, A 178, Haaksbergen
Salomon Jonas Heiman Frankenhuis12-08-188712-10-194255FALKENSTEINSlachter, A 178, Haaksbergen
Johanna Falkenstein31-08-189412-10-194248FrankenhuisEchtgenote, A 178, Haaksbergen
Julia HenriŽtte Frankenhuis05-11-192312-10-194218 dv Salomon J.H. FRANKENHUIS en J. FALKENSTEIN
HenriŽtte Frankenhuis12-11-192612-10-194215 dv Salomon J.H. FRANKENHUIS en J. FALKENSTEIN
Jacob Frankenhuis21-05-192812-10-194214 zv Salomon J.H. FRANKENHUIS en J. FALKENSTEIN
Betsie Frankenhuis26-04-193312-10-19429 dv Salomon J.H. FRANKENHUIS en J. FALKENSTEIN
Jonas Jakob Frankenhuis13-06-192531-01-194317 zv Salomon J.H. FRANKENHUIS en J. FALKENSTEIN
Erich Meier16-05-192228-02-194320 A 442, Haaksbergen
Karl Frank24-04-190228-02-194340 Landarbeider, A 16, Haaksbergen
Meijer de Lieme16-11-187909-04-194363BergenSlager, A 43, Haaksbergen
Naatje van Bergen25-01-188509-04-194358LiemeEchtgenote, A 43, Haaksbergen
Jozeph de Lieme10-03-191109-04-194332 zv Meijer de LIEME en Naatje van BERGEN
Minna Coblenzer04-07-186930-04-194373ColdbergA 1, Haaksbergen
Johannes Hendrik Asbroek01-04-190603-05-194337 Wever / Lid verzet
Willem Barends23-10-191303-05-194329 Wever / Lid verzet
Bernard Hendrik Bos25-08-192203-05-194320 Textielarbeider / Lid verzet
Johan Hendrik Geuvers17-07-192303-05-194319 Fabrieksarbeider / Lid verzet
Gerrit Jan Holterman12-02-192603-05-194317 Textielarbeider / Lid verzet
Jan Oltwater21-01-188103-05-194362 Wever
Wilhelmus Theodorus Johannes van Sark13-09-191303-05-194329 Textielarbeider / Lid verzet
Antonius Bernardus Wijlens11-07-190304-05-194339 Wever / Lid verzet
Aron Salomons19-02-186906-07-194374FrankenhuisC 220 I, Haaksbergen
Emma Frankenhuis30-08-187627-08-194366SalomonsEchtgenote, C 220 I, Haaksbergen
Gerrit J. Dieperink02-12-190630-09-194336
Hendrik Jozef Slotman09-04-192507-02-194418 Metaalbewerker
Izak de Witte10-02-187425-04-194470GodschalkA 306, Haaksbergen
Gerhardus Stephanus Onland26-12-192018-05-194423 Boerenknecht
Sophie Coblenzer22-12-187122-05-194472JosephA 164, Haaksbergen
Alma Goldberg29-05-189522-05-194448
Theodorus van Drunen12-03-192517-06-194419 Machinist
Theodorus Johannes Bargerink25-02-192128-06-194423 Landbouwer
Andreas van Drunen19-01-192327-09-194421 Bakker / Lid verzet
Johannes Marinus Broekhuis21-01-190813-11-194436 Textielarbeider
Johanna M. Holthaus10-01-190023-03-194545Zander
Alberdina Issink05-03-189324-03-194552Vunderink
Cornelius A.M. van Loevezijn05-04-192624-03-194518
Euphemia B. Meuleman22-04-194124-03-19453
Machiel Monfrooij23-03-193024-03-194515
Adriana Johanna van Nieuwenhuizen08-10-192624-03-194518
Johannes H. Noordink19-08-194024-03-19454
Maria C. Otte21-11-193124-03-194513
Arend Poelert15-07-192124-03-194523
Hendrikus Poelert17-10-188324-03-194561
Hendrikus Poelert15-07-192124-03-194523
Anna M.C. Buddemeijer16-09-190224-03-194542SARK
Arend H. Sloot08-07-193924-03-19455
Hendrik J. Sloot01-02-190924-03-194536
Louise C. Sleutel17-11-193124-03-194513
Gerrit J. Tankink12-08-190524-03-194539
Theodora B.H.J. Visschedijk25-06-194324-03-19451
Ludwig Voigt20-01-192124-03-194524
Jan H. Wegdam18-04-191124-03-194533
Maria F. Wildenborg17-02-192824-03-194517
Hendrika J.G. Abbink25-09-192624-03-194518
Geertruida J. Bos24-06-192424-03-194520
Diederik H. Gobius du Sart11-04-193424-03-194510
Bernardus A. ten Hag17-06-191524-03-194529
Hubertus J.W.J. von Heyden25-07-188924-03-194555
Geertruida H.M. Hilderink22-02-194224-03-19453
Gerhardus H. Holthaus20-08-186924-03-194575
Gerharda J. Averdijk10-04-187124-03-194573HOLTHAUS
Geertruida Hoogland09-09-194124-03-19453
Hermanus Hoogland24-06-194024-03-19454
Johanna Hendrika Horn25-01-193924-03-19456
Engelbert Albertus Huckriede22-07-194024-03-19454
Johannes Kamp22-11-186524-03-194579
Gerrit Hendrik te Kiefte22-04-192424-03-194520
Maria A.A. Koppelman13-10-193324-03-194511
Herman Dijkman10-08-191324-03-194531
Maria G. Rouwenhorst10-10-191424-03-194530Brevink
Johanna H. Koenderink06-02-190024-03-194545Deggerich
Johannes ten Elzen02-09-188424-03-194560
Maria A. Lankheet15-04-193624-03-19458
Hendrika H.R. Bloemendaal05-10-191124-03-194533Lochem
Gerardus J.M. Leemreis29-02-193224-03-194513
Johanna Wilhelmina Ubbink26-12-191424-03-194530Leeuw
Gerrit J. Leppink20-03-193824-03-19457
Hendrina W. Nijhof27-08-187925-03-194565Stegeman
Hendrik J. Koldeweid13-01-187026-03-194575
Arend J.H. Geerdink21-03-192226-03-194523
Bernardus H.A. Horstink26-01-193427-03-194511
Berendina F. Lankheet10-10-193328-03-194511
Gerrit H. Stegeman01-10-187330-03-194571
Gerharda B. Meijerink29-09-190531-03-194539Wilders
Alphonsus J. Wilders03-04-194431-03-19450
Johanna C. Wilders12-02-194231-03-19453
Maria F. Wilders22-03-193531-03-194510
Franciscus B. Wilders07-07-193831-03-19456
Johanna Bernardina Jannink18-04-189931-03-194545
Gerhardus A. Keizers02-05-192131-03-194523
Jan Lottering13-05-190701-04-194537 Lid verzet
Johanna M. Westendorp28-09-192903-04-194515
Wilhelmina H. Westendorp01-05-193703-04-19457
Lammert Korten18-08-191305-04-194531 Textielarbeider / Lid verzet
Bertha Frederika Maria Strengers21-10-191406-04-194530
Theodorus F. Bolmer26-04-190907-04-194535
Gerharda R Klein Gebbink19-08-187908-04-194565Brevink
Gerrit J. Veldkamp22-09-187616-04-194568
Hendrik Johan Jordaan09-07-191821-04-194526 B.I. agent
Aart van den Berg30-05-191528-04-194529 Landarbeider
Johannes H. Leferink01-04-194009-05-19455
Derk J. van Lochem21-03-187304-06-194572
Jannes Johannes Heutink26-11-192708-01-194719 Sld.OVW.1-1 RI KL
Willem Arend Jan ten Hoopen22-10-192422-07-194722 Sld Ekl.OVW.Inf IV KL
Evert van de Kolk27-02-192519-11-194722 Dpl. sold. 5-3-8 R.I. KL
Hermanus Gerhardus Leferink05-10-192922-06-195020 Dpl.Sld. TpDet.HKAG.KL

Grafinformatie

Foto grafnummer 1011837 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1011837
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
HAAKSBERGEN 0605
CoŲrdinaten:
52,1549053; 6,7420647
Omschrijving:
HAAKSBERGEN, HERDENKINGSMONUMENT
Markt 3, 7481HS, Haaksbergen, Overijssel

Het herdenkingsmonument in Haaksbergen is opgericht ter nagedachtenis aan alle medeburgers die tijdens de Tweede Wereldoorlog door oorlogshandelingen zijn omgekomen, aan de Haaksbergse militairen die bij de strijd in het voormalige Nederlands-IndiŽ zijn gesneuveld en aan 20 joodse slachtoffers.

www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/605/haaksbergen%2C-herdenkingsmonument

===

HAAKSBERGEN, PLAQUETTE IN HET GEMEENTEHUIS
Markt 3, 7481HS, Haaksbergen, Overijssel

De plaquette in het gemeentehuis herinnert aan de Haaksbergenaren die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen.

www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3104/haaksbergen%2C-plaquette-in-het-gemeentehuis
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ