Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Hartog Salomon Lievendag08-11-186517-11-193873MarcusHolocaustslachtoffer
Kenyon Stafford Gowland05-01-192006-11-194020 50e Squadron – Royal Air Force. Sergeant
Douglas Owen Cole20-01-192006-11-194020 50e Squadron – Royal Air Force. Sergeant
Kenneth Emm17-07-191706-11-194023Pocock50e Squadron – Royal Air Force. Sergeant
Colin James Ray Walker22-06-191506-11-194025 50e Squadron – Royal Air Force. Pilot Officer
Willem van Oest13-05-190004-04-194241EschHervormd predikant te Ootmarsum
Sophia Bos02-05-190302-08-194239SchelvisHolocaustslachtoffer
Sinaida Leopoldovna Langer01-03-193209-08-194210 Holocaustslachtoffer
Esthella Carolina ten Brink05-06-190431-08-194238CohenHolocaustslachtoffer
Salomon Bendien11-05-186914-09-194273SollingerHolocaustslachtoffer
Henriëtte ten Brink18-10-190821-09-194233HasseltHolocaustslachtoffer
Rosetta Rijna Hedeman24-07-186824-09-194274GodschalkHolocaustslachtoffer
Johannes Andreas Josephus Anton Joosten29-06-189705-10-194245EsserNotaris en wethouder te Ootmarsum.
Lodewijk Carel ten Brink25-10-190119-11-194241CohenHolocaustslachtoffer
Herman Frankenhuis23-10-188227-11-194260KatsHolocaustslachtoffer
Dirk Bunskoek03-11-190502-12-194237 K.N.I.L. militair: Soldaat Infanterie 1e klas.
Alex ten Brink24-03-186917-01-194373HedemanHolocaustslachtoffer
Ernst Roozendaal22-12-190725-01-194335 Holocaustslachtoffer
Rebecca Davids21-06-187826-01-194364GrishaaverHolocaustslachtoffer
Maria Martha van Oest02-09-193215-02-194310 Oorlogsslachtoffer
Julius Isaac Mooij27-05-187519-02-194367DamHolocaustslachtoffer
David Salomon Lievendag08-05-186426-02-194378LievendagHolocaustslachtoffer
Hartog Hedeman26-04-186626-03-194376VriesHolocaustslachtoffer
Jenny Roozendaal24-01-190908-04-194334 Holocaustslachtoffer
Jeannette Sanders10-07-187409-04-194368HeertjeHolocaustslachtoffer
Bertha Eichenwald22-03-188009-04-194363RoozendaalHolocaustslachtoffer
Debora Julia Hedeman08-08-190109-04-194341 Holocaustslachtoffer
Bertha Zilversmit02-03-186209-04-194381HedemanHolocaustslachtoffer
Abraham Jules Dusseldorp04-08-193609-04-19436 Holocaustslachtoffer
John Dusseldorp04-08-193609-04-19436 Holocaustslachtoffer
Beatrice Justien de Jong13-07-190909-04-194333DusseldorpHolocaustslachtoffer
Nathan Dusseldorp24-11-190509-04-194337JongHolocaustslachtoffer
Frederike ten Brink13-06-190709-04-194335 Holocaustslachtoffer
Mauritz ten Brink27-01-187209-04-194371NeterHolocaustslachtoffer
Elisabeth Cohen30-05-187616-04-194366 Holocaustslachtoffer
Manus Minco26-08-186316-04-194379CohenHolocaustslachtoffer
Herman Salomon Lievendag26-12-186830-04-194374SanderHolocaustslachtoffer
Meijer Bromet02-03-186614-05-194377 Holocaustslachtoffer
Gezina Benjamin22-11-187014-05-194372HerschelHolocaustslachtoffer
Liebman Abraham (Alfred) Bendien15-06-189811-06-194344CohenHolocaustslachtoffer
Betje Boena Frank16-07-187502-07-194367DamHolocaustslachtoffer
David ten Brink14-01-190423-07-194339WinnikHolocaustslachtoffer
David Davidson30-12-189027-08-194352MendelsHolocaustslachtoffer
Carel Hijman Minco18-05-189103-09-194352KatsHolocaustslachtoffer
Julius Bendien29-12-187909-01-194464 Holocaustslachtoffer
Johannes Hendrikus Joseph Berg06-09-190423-01-194439RoggenK.N.I.L militair: Sergeant Majoor Intendant
Elisabeth Hendrika Brunninkhuis07-01-186922-02-194475MeijerPriorin afdeling Derde Orde van Sint Dominicus
Salomon Elias Menco10-01-192607-10-194418 Holocaustslachtoffer
Maurits Menco19-01-189507-10-194449NathansHolocaustslachtoffer
Nico Menco20-08-192707-10-194417 Holocaustslachtoffer
Simon Nathan Menco10-01-192607-10-194418 Holocaustslachtoffer
Ludovica Antonia Christina ten Pol28-04-186814-10-194476 Omgekomen tijdens hevige gevechten
Willem Johannes Nierkens20-02-191715-11-194427 Automonteur
Hendrikus Antonius Harperink09-11-189629-11-194448 Kok
Pieter Aartsen21-09-189410-12-194450 Ambtenaar / Lid verzet
Johannes Kornelis Oosterwijk29-05-191018-12-194434 Joop was bloembollenhandelaar
Juliana Catharina van der Noorda08-11-187806-01-194566BitterVerzetsherdenkingskruis
Rudolphus Bernardus Gerhardus Wortelboer22-07-192306-01-194521 Lid verzet
Femmetje Elisabeth Davids09-03-191030-01-194534 Onderwijzeres
Johannes Gerardus Antonius Heupink11-10-193231-01-194512 Slachtoffer bomaanval
Theodor van den Broek12-09-190503-02-194539WithagKabelgraver bij de firma Hulsink
Maurits ten Brink27-11-190215-03-194542ZilverbergHolocaustslachtoffer
Willem Sebel04-04-190131-03-194543MensinkOpperwachtmeester Parketwacht
Leo Augustinus Salemink13-09-192901-04-194515 Priesterstudent
Gerrit Bertus (Ben) Buunk04-12-191704-04-194527LipsWachtm. B.I.
Henry Wilfred Boucha17-02-191408-04-194531ReithCanadese korporaal bij het Lake Superior Regiment
Frank Camolese22-08-192312-04-194521 RRoyal Canadian Artillery 23 Field Regiment
Francis Michael Fallon09-03-192513-04-194520 Lake Superior Regiment (motor) RCIC
Alan Robert McMillan16-03-192514-04-194520 Lake Superior Regiment (motor) RCIC
Denis Raymond Devignez28-02-192016-04-194525 Onderluitenant bij het Belgische SAS Para squadron
Harm Smit08-04-192616-04-194519 Kruideniersbediende
Pleuntje Wesselius12-08-191817-04-194526 Oorlogsslachtoffer
Gerald Edward Ferguson24-02-191717-04-194528StewartArgyll and Sutherland Highlanders of Canada
Leon Lampert04-02-191917-04-194526 1e Poolse Pantserdivisie 10 P. Dragons
William Frederick Leslie Dye11-12-190826-04-194536AbbettRoyal Engineers 571 Army Field Compagni
Patrick Bannon09-07-190429-04-194540 Royal Pioneer Corps 156 Compagnie
Cyril Watson Anderson09-11-191530-04-194529RichardsonRoyal Pioneer Corps 156 Compagnie
John Archibald MacLaren27-04-192101-05-194524 Cape Breton Highlanders RCIC
Eugene Allan Warpula18-01-192202-05-194523NelsonRoyal Canadian Army Service Corps
Murray Albert Hodder24-06-191606-05-194528 Royal Canadian Engineers, 10 Field Squadron
Joannes Franciscus Maria Holtel12-08-191009-05-194534 Tricotagefabrikant
Lieuwe Wesselius03-04-191209-05-194533 Oorlogsslachtoffer
Jan de Jonge22-10-190122-05-194543JaspersCommies in Ootmarsum
Hendrika Gerharda (Riek) Bruêns05-06-189502-06-194549Horsthuis
Jacques Theodorus Hubertus Verbeeten05-11-191614-02-194629 Frater Hubertus
Siegmund ten Brink16-08-190507-03-196458CahnSiegmund was slager.

Grafinformatie

Foto grafnummer 1013112 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1013112
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1128 Ootmarsum
Coördinaten:
52,4070203; 6,8961279
Omschrijving:
OOTMARSUM, OORLOGSMONUMENT
Bergplein, Ootmarsum, Overijssel

Het oorlogsmonument herinnert de inwoners van Ootmarsum (gemeente Dinkelland) is opgericht ter nagedachtenis aan veertien omgekomen medeburgers (verzetsmensen, joden en slachtoffers van een bominslag) en herinnert aan het verzet tegen de bezetter.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1128/ootmarsum%2C-oorlogsmonument

http://oorlogsdodendinkelland.nl/slachtoffers/oude-gemeente-ootmarsum/
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ