Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Marinus Jacob Noussen26-02-191418-07-194026
Willem Kooman23-09-185601-08-194285
Cornelia Adriana Sonke13-07-187801-08-194264
Jan Cijsouw11-02-191901-08-194223
Licia Cijsouw07-06-192001-08-194222
Licia Cijsouw01-09-193601-08-19425
Maria Pieternella Cijsouw20-12-190601-08-194235
Pieter Cijsouw30-07-191701-08-194225
Pieternella Cijsouw01-10-193701-08-19424
Licia de Fouw12-03-188201-08-194260Cijsouw
Pieter Marinus Glas25-09-191802-05-194324
Marinus Traas21-10-191117-10-194432 Lid N.B.S.
Marinus Noussen25-09-188828-10-194456
Pieternella Feelius15-05-186028-10-194484
Dirk Kromhout20-09-188729-10-194457
DaniŽl Pieterse17-05-190229-10-194442
Jan Paauwe13-11-187701-11-194466
Cornelia Leijs01-10-189406-11-194450
Sander Bison12-06-189406-11-194450
Steven van de Guchte08-09-193710-11-19447
Jacobus Adriaan Zuijddijk03-11-190812-11-194436 Fruitkwekersknecht
Cornelis de Jonge25-07-192413-12-194420
Jan Jacobus Vermaire02-05-192507-05-194924 Dpl. sold. 3-3 R.S. C. KL

Grafinformatie

Foto grafnummer 1037430 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1037430
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 WEMELDINGE 2192
CoŲrdinaten:
51,5197533; 3,9972567
Omschrijving:
WEMELDINGE, OORLOGSMONUMENT
Wemeldinge, Zeeland

Het oorlogsmonument in Wemeldinge (gemeente Kapelle) is opgericht ter nagedachtenis aan alle inwoners uit Wemeldinge die door oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2192/wemeldinge%2C-oorlogsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ