Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Johannes Laurijs Gerardus Aarts20-09-190814-05-194031 Sld. St.-30 R.I.
Alida Lion21-01-191730-11-194225Haaff
Jacobus Marinus Aarts09-09-191107-09-194331 Sgt.Gi. KNIL
Jan Arend van Dongen19-10-191807-09-194425 Student
Petrus Antonius Leermakers10-08-190107-09-194443 Verloskundige / Lid verzet
Marinus Cornelis van Ham13-05-190705-10-194437
Adrianus Heeffer19-02-185405-10-194490
Catharina van de Sande14-04-190307-10-194441Brouwer
Franciscus van Gestel14-08-188311-10-194461
Adrianus Hendrikus Smolders09-04-192611-10-194418
Leonardus Petrus Persoons13-11-190211-10-194441
Johannes Adrianus Maria Prinsen04-12-190911-10-194434
C.C. Simpson192211-10-194422
Cornelis Petrus Hesselmans25-11-192212-10-194421
J.H. van Dijck23-08-190029-10-194444
Adrianus Franciscus Antonius Maria Brekelmans03-09-191504-12-194429 Student
Henricus de Beer23-04-190827-12-194436
Petrus Adrianus Smeijers14-07-190627-12-194438 Lid N.B.S.
Johannes van de Meidenberg22-09-188124-02-194563
Marcel Frans Jan Benedikt van der Heijden08-01-191524-04-194530 Lid verzet
Theodorus Adrianus Maria Vogels13-10-191924-04-194525 Directeur gloeilampenfabriek / Lid verzet
Gustaaf Henricus Josephus van der Heijden11-02-192331-05-194522 Student
Josephus Cornelis van der Heijden20-03-188731-05-194558 Directeur / Lid Verzet
Johannes Cornelis van Hoof18-04-188411-10-194561
Gerardus Kuijpers22-05-192626-12-194721 Sld.4-3 RI KL
Joannes Gerardus Maria Wolfs19-07-192713-07-194921 Dpl. Sold. 2-5-II R.I. KL

Grafinformatie

Foto grafnummer 1047324 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1047324
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
Hilvarenbeek 0944
CoŲrdinaten:
51,4849209; 5,1362047
Omschrijving:
Hilvarenbeek, 'Feniks'
Vrijthof 1, 5081CA, Hilvarenbeek, Noord-Brabant

Het monument 'Feniks' in Hilvarenbeek is opgericht ter nagedachtenis aan de 25 medeburgers die in de Tweede Wereldoorlog of tijdens de politionele acties in het voormalige Nederlands-IndiŽ door oorlogsgeweld zijn omgekomen.

http://www.4en5mei.nl/herdenken-en-vieren/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/944

Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ