Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Martina van Bakel10-11-192211-05-194017
Bernardus Franciscus Derijck29-01-192011-05-194020
Leonardus Wilhelmus Derijck10-04-188611-05-194054
P. Groenen190111-05-194038Walk
A. van Haaren193111-05-19408
J. van Haaren193311-05-19406
J.H.N. de Kleijn193611-05-19403
N.H. de Kleijn193811-05-19401
P.H. de Kleijn190511-05-194034
Antonius Nicolaas Johannes Jagers09-02-190711-05-194033
Francina Wilhelmina Antonia Tillemans24-01-189311-05-194047Derijck
Geertje Vries06-11-189911-05-194040Elzen
Piet Ketelaars1902194442
Frans van de Ven1899194445
Louis Voeten1910194434
Piet Voets1922194422
Drika van Roosmalen1864194480Hassel
Harrie Maas1895194449
Grad van Nistelrooij1925194419
Toon van de Heuvel1917194427
Kees Dijkshoorn1917194427
Marinus van der Donk1917194427
Toon van Bakel1912194432
Adrianus Johannes van Groenland25-08-192424-09-194420
Jacobus Hendrikus van Griensven19-05-193326-09-194411
Martinus de Veer12-06-192503-10-194419
Petrus Verstappen05-11-190326-10-194440
Hendrikus Bakel02-09-192614-11-194418
Petrus Spierings12-02-188802-12-194456
Frans van Nistelrooij1934194511
Hans de Wit193619459
An van de Berk1925194520
Janus Lievens1894194551
Gerard Jozef de Groot29-03-191819-02-194526 Student
Th. Jagers190911-04-194535Kleijn

Grafinformatie

Foto grafnummer 1047886 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1047886
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
NULAND 1091
Co÷rdinaten:
51,722403; 5,435958
Omschrijving:
NULAND, herdenkingsmonument
Dorpstraat 1, 5391AS, Nuland, Noord-Brabant

Het herdenkingsmonument herinnert de inwoners van Nuland (gemeente Maasdonk) aan de 36 medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1091/nuland%2C-herdenkingsmonument

==+ogs==
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ