Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Tineke van Bakel1923194017
Geertje Vries1899194041Elzen
A.N.J. Jagers190611-05-194033
F.W.A. Tillemans189211-05-194047Derijck
Bernardus Franciscus Derijck29-01-192011-05-194020
Leonardus Wilhelmus Derijck10-04-188611-05-194054
P. Groenen190111-05-194038Walk
A. van Haaren193111-05-19408
J. van Haaren193311-05-19406
J.H.N. de Kleijn193611-05-19403
N.H. de Kleijn193811-05-19401
P.H. de Kleijn190511-05-194034
Toon van de Heuvel1917194427
Adriaan van Groenland1924194420
Kees Dijkshoorn1917194427
Marinus van der Donk1917194427
Koos van Griensven1933194411
Hein van Bakel1926194418
Toon van Bakel1912194432
Tien de Veer1925194419
Frans van de Ven1899194445
Piet Verstappen1903194441
Louis Voeten1910194434
Piet Voets1922194422
Harrie Maas1895194449
Grad van Nistelrooij1925194419
Drika van Roosmalen1864194480Hassel
Piet Spierings1888194456
Piet Ketelaars1902194442
Hans de Wit193619459
Frans van Nistelrooij1934194511
An van de Berk1925194520
Janus Lievens1894194551
Gerard Jozef de Groot29-03-191819-02-194526 Student
Th. Jagers190911-04-194535KlEIJN

Grafinformatie

Foto grafnummer 1047886 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1047886
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 NULAND 1091
Co÷rdinaten:
51,722403; 5,435958
Omschrijving:
NULAND, herdenkingsmonument
Dorpstraat 1, 5391AS, Nuland, Noord-Brabant

Het herdenkingsmonument herinnert de inwoners van Nuland (gemeente Maasdonk) aan de 36 medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1091/nuland%2C-herdenkingsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ