Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Hendrik Johan Bouwman23-02-191710-05-194023
Johannes Theodorus van der Els27-06-191410-05-194025JansenSld. St.-I-2 R.A.
Adrianus Josephus Jacobs15-03-191210-05-194028JanssenKpl. 1-II-26 R.I.
Johannes Marinus Joseph van der Sommen07-03-191910-05-194021 Huz. Paardendepot - Depot Cav.
Antonie Roelen26-03-188811-05-194052WagenmakersAgent van politie 1e kl.
Franciscus Johannes Henricus van de Mortel21-10-190011-05-194039
Wilhelmus Lambertus Haenen19-11-192111-05-194018
Franciscus Antonius Broos03-11-190512-05-194034 Sgt. 3-III-30 R.I.
Wilhelmus Gerardus Johannes van Doorn25-08-191415-05-194025 Sld. 2-III-2 R.W.
Petrus Franciscus Donkers31-05-190516-05-194034PepersSld. III-7 R.A.
Hendricus Verbruggen08-05-191217-05-194028EijkSld. St.-II-38 R.I.
Rudolf van Oorschot22-01-190721-05-194033KlepSld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Jean Baptist Joseph Maria van Bussel10-03-190921-05-194031 Sld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Lambertus Hendricus van Bree31-07-188821-05-194051 Sld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Franciscus Hubertus Cornelis Morees16-05-190121-05-194039 Sld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Wilhelmus Leonardus Janssen23-03-189321-05-194047MollemansSld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Jan Baptist Franciscus Grinwis02-12-189821-05-194041LieshoutSld. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Willem Arnoldus Rijniers20-09-190022-05-194039HoogmaSgt. V.L.S.K.Lwd.Gr. 's-Bosch
Josephus Henricus Spoormakers04-08-189424-05-194045
Henricus Johannes Maria Smits28-08-191024-05-194029
Franciscus Joseph van de Kimmenade27-08-189824-05-194041Dirks
Alexander Hubertus Heldens03-12-188124-05-194058Verhees
Johannes Martinus Antonius Kreekels24-12-191427-02-194227WoutersKpl.Macht. KM
Martinus Franciscus Hubertus Meeuwsen05-09-192010-03-194221 Kan.Tkl.Berg A KNIL
Peter Klaus Koppel21-12-193403-09-19427
Herta Cohn15-03-190703-09-194235Koppel
Jacobus Verhoeven07-06-191613-11-194226 Stoker I KM
Wilhelmus Franciscus Vliegenberg04-05-191613-11-194226 Stoker I KM
Doede Pieter Admiraal30-06-192124-11-194221 Pluchewever / Lid verzet
Christianus Netten30-10-192117-01-194321
Christianus Stephanus Cornelis Moedt26-12-192122-01-194321 Kantoorbediende / Lid verzet
Francis Welten03-12-188004-04-194362Geutjens
Wilhelmus van Oorschot18-02-190506-09-194338Burght
Petrus Marinus Henricus Slits01-01-191725-09-194326 Sld. Kon.Ned.Brig.Prinses Irene
Hermanus Maria van Lieshout24-03-191030-12-194333 Brig. Inf. KNIL
Cornelis Nicolaas Schrama07-06-190931-01-194434Boudewijns
Leonardus Hubertus Antonius Wijnen18-03-191925-03-194425KerkhofHulpbesteller
Max Koppel10-05-189931-03-194444Cohn
Paula Winter02-09-188408-04-194459Stein
Berta Philipps07-07-187708-04-194466Coppel
Leonardus Henricus Johannes van den Broek03-02-192102-06-194423 Schippersknecht
Josephus Johannes Maria Evers02-02-192425-06-194420
Lucas Petrus van Rooij27-03-191303-07-194431Elemans
Josephus Martinus Meulendijks16-10-191231-07-194431Kuijlen
Wilhelmus Gerardus Vlemmings22-01-192117-08-194423
Antonius Smits02-09-192728-08-194416
Walter Coppel26-06-190131-08-194443
Hendrica Maria Gerardina van Wetten02-12-192401-09-194419
Wilhelmus van Wetten05-04-193701-09-19447
Johanna van Woensel05-05-189501-09-194449Vlemmings
Irma Stein12-03-190816-09-194436Coppel
Maria Jeannette Henriette Huberta Hockers18-10-189321-09-194450
Waltherus Cornelis Maria de Graaf08-06-192922-09-194415
Betsy van Bommel07-03-191922-09-194425
Johannes Josephus Antonius van Aerle23-03-190222-09-194442
Johannes Theodorus Josephus van Berlo23-04-192022-09-194424Broek
Johannes Marcellis Koolen13-08-190422-09-194440Woerkom
Jan Hubert Jussen30-06-188422-09-194460Ortmans
Elisabeth Kamminga15-02-192422-09-194420
Gerardus Josef Antonius van Zelst10-08-190922-09-194435Platjouw
Theodorus Petrus Sanders23-05-191023-09-194434Jansen
Eduard Albertus Petrus Scholtz24-08-189423-09-194450
Marinus Petrus Josephus Raijmakers16-03-193423-09-194410
Lodewijk Antonius van de Kerkhof04-08-189123-09-194453Sanders
Antonius Henricus Manders28-05-191023-09-194434
Isabella Anna Margaretha Ledel27-11-187223-09-194471Ledel
Hendrik Anjema02-05-188723-09-194457
Bernardus van Dorst16-01-190723-09-194437MeulenTechn. Ambt. Waterschap
Johannes Filipine16-01-187923-09-194465Melis
Johannes van den Enden12-08-193025-09-194414
Pieter Johannes Fentener van Vlissingen29-12-188929-09-194454 Ankersmit
Bartholomeus Franciscus Antonius Maria Onrust15-12-190605-10-194437Sellen
Petrus van de Valk28-03-192008-10-194424 Marechaussee
Elisabeth Paulina Johanna Warmer14-07-190621-10-194438Bosch
Johannes Martinus Maria Keijzers15-05-192725-10-194417 Student
Bertram Robert Hoogenboom13-06-192428-10-194420
Gualtherus Louis van Hardenbroek31-03-193328-10-194411
Louis Joan van Hardenbroek06-12-193428-10-19449
Johanna Maria van de Kerkhof26-12-194030-10-19443
Pieter Arnout van Fentener van Vlissingen01-12-191906-11-194424
Roeland Anthonie Kollewijn26-10-192008-11-194424 Student
Cornelis Hubertus van Kraaij18-11-188910-11-194454
Hubertus Maria Anselmus Sprengers21-04-192315-11-194421 Schilder
Johanna Huberta Luca van den Broek18-09-194026-11-19444
Petrus Antonius Vriens24-07-192027-11-194424 Fabrieksarbeider
Johannes Marcus Maria Vereijken30-11-194027-11-19443
Bernardus Cornelis Johannes van Hoof12-06-193311-12-194411
Johannes Theodorus Bakker17-02-192123-12-194423
Cornelis Adrianus Maria Beks17-05-193923-12-19445
Lambertus Johannes Dovens14-06-193423-12-194410
Henricus Mathieu Martens17-07-192601-01-194518
Walter Coppel26-06-190101-01-194543Stein
Johannes Franciscus van Stiphout21-12-190420-01-194540JacobMagazijnknecht
Marinus Henricus Peeters25-02-192514-02-194519
Adrianus Antonius Johannes Melis07-01-193514-02-194510
Antonius Wilhelmus Hubenaar04-04-193614-02-19458
Johannes Jan Willem Verwey07-06-192023-02-194524
Henricus Lambertus Cornelis van Krugten11-10-192302-04-194521 Sld. Staf III Regt. Stoottr. N.Br.
Johannes Wilhelmus Leonardus Corstens18-02-190703-05-194538MulderNotarisklerk
Wilhelmus Hubertus Rooijakkers11-07-192206-05-194522 Winkelbediende
Gerardus Lambertus van Heugten04-02-192309-05-194522 Chemicus
Gerardus Siroen15-08-191531-05-194529RobbenLid verzet
Johannes Laurentius Wolfs28-12-190412-07-194540
Johannes Hendrikus Jacobus van den Reek16-06-192124-01-194624 Marn.3 OVW. KM
Franciscus Antonius de Bie07-01-190914-02-194637Dooren
Johannes Henricus Cornelis Kuijpers08-06-190214-02-194643SleeuwenEmpl. HVD
Franciscus van Leuken08-02-189514-02-194651TilburgEmpl. HVD
Petrus Johannes Vos18-02-192710-05-194619 Marinier 2e kl. OVW KM
Cornelis Rooijakkers15-08-191802-07-194627 Mar. III kl. OVW-M.I.B. Mariniersbrigade KM
Louis Sonneman27-07-192128-08-194625 Elt.3 LTD KL
Godefridus Hubertus van Goch26-03-191019-01-194736Inlandse Vrouw SarahSold. ekl. KNIL
Antonius Joannes Pijnenburg25-03-192518-03-194721 Tlt.OVW.13 Gi Vd KL
Leonardus van den Akker26-09-191215-05-194734LendenSmi. Inf. KNIL
Antonius Johannes van der Heyden16-06-192625-06-194721 Kpl. OVW 3 Paw KL
Leonardus Hubertus Strijbosch21-12-192503-05-194822 Dpl. Sld. StafCie. 3-R.S. KL
Joseph Hubertus Gerardus Callaars06-11-192829-12-194820 Huz. 2-2 RH Boreel KL
Godefridus Jacobus Klumpers16-12-192618-01-194922 Dpl. Wachtmr. Staf O.I. KL
Johannes Henricus Maria Nederveen08-01-192716-04-194922 Sld.4-5-6 RI KL
George Anthony Hamel05-06-192611-05-194922 Huz. Ekl. 4 E Paw. RH Boreel KL
Adam Henricus Cornelis Raymakers09-01-192716-06-194922 Sld.3-5-6 RI KL
Gerardus Cornelis Josephus Pijnenburg08-05-192704-07-194922 Sold. Ost. Cie. 5-11 R.I. KL
Wilhelmus Johannes Leonardus Maria Martens20-03-196810-10-199325

Grafinformatie

Foto grafnummer 1047975 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1047975
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
HELMOND 2725
Co÷rdinaten:
51,4789871; 5,6773048
Omschrijving:
HELMOND, Gedachteniskapel Sint-Jozef
Hortensialaan, 5701WL, Helmond, Noord-Brabant

De Gedachteniskapel Sint-Jozef in Helmond is opgericht ter nagedachtenis aan de sedert 1939 door oorlogshandelingen omgekomen inwoners van de gemeente.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2725/helmond%2C-gedachteniskapel-sint-jozef
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2020
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ