Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Leenderina van de Aa08-02-190710-05-194033
Maria Groot18-08-186510-05-194074Schoonus
Theodora van Lieshout12-12-193610-05-19403
Theodorus van Lieshout18-08-193810-05-19401
Christianus Smits02-04-190510-05-194035
Johannes Timmermans25-08-190010-05-194039
Dirkje Zwijgers25-05-193618-09-19448
Huibert Zwijgers06-03-190218-09-194442
Jenneke de Rooij12-07-190318-09-194441
Gerarda Hoogaars08-09-193318-09-194411
Maria Ollijslager10-02-191924-10-194425Spruijt
Josephus van Esch03-12-192624-10-194417
Petronella van Esch19-06-193625-10-19448
Petrus van Esch11-07-193625-10-19448
Adrianus Smolders13-07-188526-10-194459
Johannes Smulders25-06-190726-10-194437
Johannes Verhoeven15-05-193226-10-194412
Anna Vugts22-02-192003-11-194424
Josephus van Iersel26-10-193413-11-194410
Antonius Berkelmans04-11-190905-03-194535
Cornelis van Iersel29-04-192802-04-194516

Grafinformatie

Foto grafnummer 1048303 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1048303
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 HELVOIRT 3059
Co÷rdinaten:
51,6326558; 5,2353426
Omschrijving:
HELVOIRT, oorlogsmonument
Torenstraat, Helvoirt, Noord-Brabant

Het oorlogsmonument in Helvoirt (gemeente Haaren) is opgericht ter nagedachtenis aan alle dorpsgenoten die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen om het leven zijn gekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3059/helvoirt%2C-oorlogsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ