Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Piet Arnold Antoon Geurts01-09-191910-05-194020 Sgt. 2-2-G.B.
Anny Josina Groot31-03-1927194417
Wilhelmina Anna Fransisca van Rooij22-04-1917194427
Franciscus Ewals08-11-188826-09-194455MoorenBrievenbesteller
MichaŽl Adrianus Jansen05-06-188009-10-194464 Pastoor te Vierlingsbeek
Jan Cortenbach14-02-187016-10-194474
Antoon Arts27-07-187019-10-194474
Jozefius Martinus Ebben 23-10-1944
Albertus Josephus Heijster24-05-190924-10-194435
Johannes Jacobus Deenen22-09-187931-10-194465
Jan Denissen31-08-188501-11-194459
Jean Antoon Maria Creemers28-08-190524-11-194439
Hendrika van Mil188212-1944 Versteegen
Willem Wijnhoven20-08-189312-12-194451
Willem Hendrik Marie Jansen13-05-192225-02-194522 Student / Lid verzet
Antonius Lodewijk Jozef Mooren19-03-192305-03-194521 Ambtenaar
Arnoldas Martinus van den Hoogen27-02-192001-05-194525
Gerrit Brugman30-11-191612-06-194528
Tien Klomp191003-04-194635
Dorus Geurts05-10-187317-05-194773

Grafinformatie

Foto grafnummer 1055662 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1055662
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 VIERLINGSBEEK 1201
CoŲrdinaten:
51,596395; 6,0054981
Omschrijving:
VIERLINGSBEEK, oorlogsmonument
Spoorstraat, 5821BB, Vierlingsbeek, Noord-Brabant

Het oorlogsmonument in Vierlingsbeek (gemeente Boxmeer) is opgericht ter nagedachtenis aan 20 medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1201/vierlingsbeek%2C-oorlogsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ