Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Emma Pieternella Theodora Allers14-01-1912
P.L. de Bruijne
A. de Bruin Politieagent in Enkhuizen in maart 1943
Arend Vincent Herman Destrée30-12-1898 LandwehrArts
Willem Lodewijk Harthoorn13-02-1913 Alias: Bart Dijkman
Gerrit Koele31-03-1923
Jan Verhagen10-03-1920
F.A. van Tol02-01-1909
Jacobus Joannes Wilhelmus Boezeman19-12-191409-01-194126 Boekhouder
Herman Holstege06-10-190303-09-194137 Meubelmaker / Lid verzet
Jan Willem Agterkamp24-12-190717-11-194133 Journalist
Bernardus Hermanus Besselink10-05-190817-11-194133 Landbouwer / Lid verzet
Pieter Johannes Schuijl28-02-188611-05-194256 Gep. ambtenaar
Johannes Coenradus Hoek24-12-190110-07-194240VroedtChauffeur / Lid verzet
August Theodorus Batum02-07-189924-07-194243 Machinist
Anno Sjoerd Brandsma23-02-188126-07-194261 Hoogleraar universiteit te Nijmegen / Lid verzet
Ernst Lodewijk Visser14-08-190102-09-194241 Advocaat en procureur
Franz Ernst van Kampen18-06-191810-10-194224 Opzichter Heide Mij.
Johannes Frans le Griep15-06-191326-10-194229 Cafébediende
Gerardus Schaik18-04-188130-10-194261 Metselaar / Lid verzet
Gerrit Jan Prinsen27-10-189419-11-194248 Banketbakker / Lid verzet
Gerardus Marie Theodorus Putter18-11-191101-12-194231 Lid Luchtbeschermingsdienst
Johannes Albertus van Wijhe05-02-190103-02-194341 Autohandelaar / Lid verzet
Hendrik Molenkamp24-03-190924-02-194333 Kelner
Pieter Francisus van der Kam14-12-190624-02-194336 Winkelier
Elisabeth Honders21-02-191008-03-194333Koot
Arie de Leest14-08-192008-04-194322 Lid verzet
Reinder Boomsma19-06-187926-05-194363
Dominicus Hendrik Cornelis Middendorp19-11-191930-06-194323 Brandweerman / Lid verzet
Gerard van der Laan15-01-191330-06-194330 Ambtenaar / Lid verzet
Evert Ruivenkamp03-09-191530-06-194327 Lid verzet
Adrien Lambert Jacques Emile Marie Moonen16-12-191407-08-194328 Inspecteur van Politie
Johannes Hendricus Karel Allers18-12-187712-10-194365
Samuel Blik10-04-191130-11-194332
Willem Maurits de Brauw17-03-191419-12-194329 Secr. Ned. Spaarkas / Lid verzet
Geert Sterringa30-12-187619-01-194467 Onderwijzer
Herbert Alfred Polak05-08-190431-03-194439
Jacob Kraal12-02-191414-04-194430 Timmerman / Lid verzet
Jan de Pagter16-01-189805-06-194446 Hoofdagent Visserijcentrale / Lid verzet
Leon Beek07-03-189315-08-194451 Lid verzet
Hendrik Jan Wilhelm Oudewaal20-07-191005-09-194434 Electrotechnicus / Lid verzet
Jeannette van Emden24-05-189906-09-194445
Dick Willem Folmer03-02-190906-09-194435 Leraar gymnastiek / Lid verzet
Johannes Peterse23-03-190410-09-194440 Chauffeur/Monteur / Lid verzet
Albertus Johannes Hermelink28-10-191711-09-194426 Koopman / Lid verzet
Frans Joseph Maria von Fisenne09-03-191420-11-194430 Waarn. griffier kantongerecht te Den Haag
Barend Koekkoek23-05-191028-11-194434 Kleermaker / Lid verzet
Albert Emminga16-02-190028-12-194444 Onderwijzer / Lid verzet
Hendrik Kompagne17-10-189811-01-194546 Agent van Politie / Lid verzet
Hein Sietsma15-10-191821-01-194526 Kantoorbediende B.P.M.
Everardina Wilhelmina Hoetink11-01-190416-02-194541 Meester in de Rechten
Ernest Otto Goldstein27-01-190622-02-194539 Advocaat / Lid verzet
Peter Sevrien van Soest20-08-191628-02-194528 Ambtenaar / Lid verzet
Barend Klaas Keuter14-08-191805-03-194526 Student te Delft / Lid verzet
Feike Reitsma28-06-190712-03-194537 Rechercheur / Lid verzet
Jean Claire Adrien Mesritz02-03-191831-03-194527 Lid verzet
Gerben Bootsma21-02-189402-04-194551 Stoombootkapitein
Benjamin Marius Telders19-03-190305-04-194542 Hoogleraar Rechtswetenschappen Leiden / Lid verzet
Frederik Hendrik Gijsbertus van Iterson14-02-189111-04-194554 Rentmeester / Lid verzet
Hendrik Jan Blink01-01-191922-04-194526 Lid verzet
Krijn Meuldijk22-05-190724-04-194537 Lid verzet
Willem Mariannes Flim12-02-190403-05-194541 Arts / Lid verzet
Arnoldus Daniël Johannes Wiegand16-12-192203-05-194522 Lid verzet
G.F. Pol01-01-190606-09-196458
Johannes Teunissen26-09-190510-07-196862
Wilhelmina Hendrichs23-07-190814-07-196859
Geert Vogel16-08-190103-02-196967
Karel Titus Postma01-12-190706-07-197163
Johanna Frederika Jacomiene ter Kuile12-04-191017-04-197262
Nicolaas Verbeek28-07-189206-12-197482
Geerdink04-04-190724-10-197568 Timmerman, later aannemer
Rudolph Pabus Cleveringa02-04-189415-12-198086 Hoogleraar
Cornelis Hubertus van Koningsbruggen27-07-190515-09-198378 Schuilnaam van Gustenhoven
Petrus Ernestus Marie Huijbers11-05-190808-12-198981
Jitze Fennema26-05-191611-02-199073
Jn Willem van de Burgt18-06-190814-05-199384
Jan Wilhelm van der Wal02-03-191812-09-199375
Yge Foppema06-09-190102-12-199392 Friese dichter
Johan Louis Korff26-05-191414-04-199479
Cornelis Jansen20-09-191805-04-199576 Bereden politie in Den Haag
Pieter Ferdinand Oudkerk Pool17-10-191010-01-200190
Apolonia Lucie Buma25-09-191626-02-200285
Hendrik Sietsma18-10-192110-05-200280BarneveldBertus Zacht
Gerrit van de Klashorst19-07-192014-03-200584
Christina Willemina de Waart14-12-192109-04-200785
Johannes Cornelius Adrianus van den Hout19-12-191522-02-200993
Antonius Willebrordus Cornelis (Tom) Snabilie20-02-192317-05-201188Roode
Wilhelmina Henrika Maria (Mientje) Proost30-10-191920-09-201292Houtman
Marion Bienes¹)
Hebe Charlotte Kohlbrugge¹)

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.

Graf id-nummer:
1086785
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 Scheveningen 0351
Coördinaten:
52,1106498; 4,2911319
Omschrijving:
Scheveningen, 'Oranjehotel'
Stevinstraat, 2587EA, Scheveningen, Zuid-Holland

Het monument 'Oranjehotel' herinnert de inwoners van Scheveningen (gemeente Den Haag) aan de verzetsstrijders die hier tijdens de Tweede Wereldoorlog gevangen hebben gezeten. Met het gedenkteken worden de moed en idealen geëerd van hen die zich hebben ingezet voor hun principes, voor geloof en rede, voor vrijheid en loyaliteit. Tijdens de bezetting zijn 215 mensen vanuit het Oranjehotel naar de Waalsdorpervlakte gevoerd en gefusilleerd.

www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/351/scheveningen%2C-%27oranjehotel%27
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


¹) Recente gegevens worden niet weergegeven in het openbare gedeelte van deze site
³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ