Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Hedse Lambertus Hooyenga13-02-194007-11-19444
Johannes Wilhelmus Bolte01-11-189707-11-194447
Metje Gidding22-05-190907-11-194435Bolte
Frederik Willem Bolte12-04-193007-11-194414
Arend Johannes Bolte12-12-193207-11-194411
Johannes Wilhelmus Bolte04-04-193507-11-19449
Fokje Anne Bolte14-05-194207-11-19442
Gertruida Johanna Klaassen05-02-192907-11-194415
Wouter Haverkamp12-02-191407-11-194430

Grafinformatie

Foto grafnummer 923769 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
923769
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
ERMELO 2781
Co÷rdinaten:
52,3098055; 5,6194221
Omschrijving:
ERMELO, MONUMENT AAN DE JULIANALAAN
Julianalaan, 3851RA, Ermelo

Het monument aan de Julianalaan in Ermelo (gemeente Ermelo) is opgericht ter nagedachtenis aan negen medeburgers die door oorlogsgeweld om het leven zijn gekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2781/ermelo%2C-monument-aan-de-julianalaan
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ