Online Begraafplaatsen 3.0
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Grada Wilhelmina Schuurman18-04-1907 Hueskes
Petrus Everardus Johannes Derksen01-06-1915
Jan Thomas van Kekem12-01-192010-05-194020 Sold. 3-22-G.B.
Gerhardus Hendrikus Johannes Willemsen22-12-191211-05-194027 Sold. 2-II-8 R.I.
Gerardus Johannes Wichers17-07-191311-05-194026 Sold. 3-III-8 R.I.
Petrus Johannes Bodde10-02-191511-05-194025 Sold. 3-I-8 R.I.
Salomon Löwenstein22-07-191813-05-194021 Korp. 2-III-8 R.I.
Gerhardus Johannes Balduk11-04-190914-05-194031 Sold. 1-I-35 R.I.
Antonius Bernardus Smid13-06-187723-03-194163 ovl. Mülheim a/d Ruhr, Stadtkreis Mülheim a/d Ruhr
Gerhardus Boerboom10-01-187203-08-194270 ovl. Mülheim a/d Ruhr, Stadtkreis Mülheim a/d
Sophie Löwenstein20-11-188012-10-194261 ovl. Auschwitz
Arnoldus Berendsen15-12-191720-12-194225 ovl. Duisburg, Stadtkreis Duisburg
Simon Löwenstein18-11-187721-01-194365 ovl. Auschwitz
Esther Bertha Löwenstein09-01-187502-04-194368Vriesovl. Sobibor
Fishel Friederich Bresler25-10-193111-06-194311 ovl. Sobibor
Aron Salomon Löwenstein19-08-187302-07-194369 ovl. Sobibor
Gerhardus Hendricus Diesveld24-10-190812-12-194335 ovl. Wuppertal, Stadtkreis Wuppertal
Hendrik Doddema27-04-188822-02-194455 Lijn-assistent / Stationschef N.S.
Antonius Johannes Diks20-10-189414-06-194449 ovl. Emmerich, Landkreis Rees
Harry Steinbach31-03-194303-08-19441 ovl. Auschwitz
Wiro Johannes Theodorus Thuis02-07-190624-09-194438 Lid N.B.S.
Anna Wilhelmina Menting11-11-186426-09-194479Strikkeling
Hendrikus Bernardus Jansen17-09-187828-09-194466
Johannes Mijnen10-12-189002-10-194453 Landbouwer
Johannes Baakman30-01-188602-10-194458
Antonius Johannes Bosman10-05-189002-10-194454
Petrus Florissen19-12-189125-10-194452
Wilhelmus Balduk02-01-189619-01-194549 ovl. Neuengamme
Arnoldus Antonius Hendrikus Nova07-12-190921-01-194535
Martinus Driessen02-07-191203-02-194532 ovl. Dölkau, Landkreis Merseburg
Laurentius Albertus Jansen13-08-189506-02-194549
Theodorus Gerardus Gerritsen27-09-191608-02-194528 ovl. Vrasselt, Landkreis Rees
Johannes Bernardus Raben05-09-192213-02-194522
Ludovicus Antonius Jozef van Raaij11-11-190514-02-194539
Henricus Martinus van Dulmen10-02-191514-02-194530
Johannes Ambrosius Menting14-06-192316-02-194521
Wilhelmus Theodorus van den Berg30-04-192424-02-194520
Johannes Kaal07-09-189324-02-194551
Hendrikus Johannes Hubers01-194524-02-1945
Johannes Antonius Wolters13-05-192224-02-194522
Agnes Francina van den Berg25-07-192524-02-194519Hubers
Johannes Wilhelmus Krauts02-12-191517-03-194529 Sergt Inf.
Paulus Petrus Peters23-07-190822-03-194536 ovl. Hamburg-Wilhelmsburg, Stadtkreis Hamburg
Antonius Everhardus Goossen16-04-188524-03-194559
Anna Berendina Polman20-09-191224-03-194532Vuuren
Theodora Hendrika de Reus19-04-189425-03-194550Smid
Elisabeth Gerarda Polman26-07-190025-03-194544Hageman
Gerhardus Wilhelmus Heijnst15-03-192927-03-194516
Hendrik Jan Kersjes28-06-187928-03-194565 ovl. Heelden, Landkreis Rees
Gerardus Johannes Wolters10-03-191826-04-194527 ovl. Teublitz, Landkreis Burglengenfeld
Gerrit Johannes van den Berg24-01-192101-05-194524 ovl. Kdo. Sandbostel, Neuengamme
Grada Maria Berendsen27-08-187222-05-194572LÖRKovl. Wolfsburg Landkreis Gifhorn
Albertus Hermanus Burgers30-04-192423-06-194521 ovl. Hagenow, Landkreis Waren
Petrus Hendrik van Wezel21-02-189003-01-194756
Henricus Antonius Peters04-08-192522-07-194721 Sold. 3-1 Mitr. Bat
Wilhelmus Antonius Banning13-05-192508-09-194722 Sold.4-3-12 RI
Reinirus Hendrikus Gademann06-06-192501-03-194923 Sgt.StCie 4-11 RI
Wilhelmus Albertus Buiting03-02-192722-05-194922 Sold.5-5 RI
Johannes Arnoldus Scholten18-03-192509-10-194924 Sold. 401 Inf
Gerardus Hermanus Alexander Maria Klaassen08-12-194925-08-199949 KMar. VN-Vredesmacht ex-Joegoslavië

Grafinformatie

Foto grafnummer 931307 Oorlogsmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
931307
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
DIDAM 0477
Coördinaten:
51,9376119; 6,1266314
Omschrijving:
DIDAM, OORLOGSMONUMENT
Lieve Vrouweplein, 6942BP, Didam

Het oorlogsmonument in Didam (gemeente Montferland) is opgericht ter nagedachtenis aan 44 medeburgers die in de Tweede Wereldoorlog of tijdens de politionele acties in het voormalige Nederlands-Indië door oorlogshandelingen zijn omgekomen

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/477/didam%2C-oorlogsmonument
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ