Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginRK Begraafplaats MaasheesPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Foto grafnummer 1535190 RK Begraafplaats, De Goeijstraat 2, Maashees
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Lydia Aerts27-09-196328-07-199026
Huib Verdegaal23-11-191404-06-199277
Jan Valckx05-11-192124-05-200078
Riek Verhoeven08-06-192201-03-200279
Jaap Berkhout15-02-192805-02-200576
Wim Janssen26-09-193214-02-200673
Theo Jacobs17-12-194911-03-200656
Bas Peeters31-07-198201-08-200624
Ton de Koning05-01-193529-01-200772
Annie Albers06-04-195526-09-200954
Martien Hermans05-07-192810-05-201182
Gerrit Lenssen01-05-191814-06-201193
Rien Evers1936201377
Jan Verhoeven10-08-192201-04-201390
Nolda van Boekel22-10-192404-08-201489Lenssen


Graf id-nummer:
1535190
Begraafplaatsnr.:
3072
(Plaats)aanduiding:
urnen muur
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact