Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginBelgische Erebegraafplaats WillemstadPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Foto grafnummer 1332045 Belgische Erebegraafplaats, Lantaarndijk, Willemstad
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Alphonse E. Bouvart28-01-192023-05-194020
Jozef V. Decuber03-06-191424-05-194025
Gerard Dechene14-01-191130-05-194029
Theofiel Ceulemans30-07-191230-05-194027
Joseph M. Gos27-06-190830-05-194031
Frans Decat13-05-190231-05-194038
Cyriel Decauwer31-08-191206-06-194027
Fernand J. Hardy06-08-190807-06-194031
Alfred A. Beugnies06-02-190808-06-194032
Frans A. Deherdt30-11-191210-06-194027
Cyprien J.E. Cherbonnier188427-09-194056
Henri J. Dierckx15-08-191712-05-194527verongelukt te Goudriaan


Graf id-nummer:
1332045
Begraafplaatsnr.:
3382
(Plaats)aanduiding:
01
 
 

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact