Online Begraafplaatsen 3.0
BeginWegmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
W.G. (Wim) Agterberg28-01-192708-01-196234
J. van Zevenboom01-11-192008-01-196241Alfen
Piet Bakker13-10-192508-01-196236
A. Balk07-06-193108-01-196230
J.A. van den Berg27-12-190708-01-196254
L. Blok24-08-193308-01-196228
H. Blokland29-05-195408-01-19627
A.J.B.M. Boelen19-11-193208-01-196229
P.J.M. van den Bogaard06-07-193208-01-196229
H.T.A. Bouwmans03-04-193608-01-196225
Jan Barend Branger05-10-193808-01-196223
W.J.C.J. van den Brink17-05-194208-01-196219
A. Bruinings27-10-190408-01-196257
Hendrika Cornelia Buitelaar27-03-193508-01-196226
H. d' Huij15-11-193108-01-196230
Hendrik Disselhof07-02-190508-01-196256
D. Droog18-10-194508-01-196216
B. van Dijk27-02-193108-01-196230
N.M.J. van Eck03-07-192608-01-196235
Jakop Engelsman26-07-190208-01-196259Buitenkamp
P. Fictoor18-11-192008-01-196241
D. Flantua03-09-192908-01-196232
A. Gautier13-02-192608-01-196235
A. Gewald25-08-192808-01-196233
B.C.A. Giezenaar24-05-191908-01-196242
Johannes Constantinus Victor Groeneveld11-07-194108-01-196220
Willem Teunis de Groot30-12-193108-01-196230
J. de Groot05-12-193408-01-196227
A. de Groot25-08-192808-01-196233
R.H. Hilhorst24-02-193908-01-196222
J.J.M. Hillen11-12-190208-01-196259
W.C. Hofman18-11-194408-01-196217
H. Hollander02-12-193308-01-196228
K. Hoogenboom13-09-193008-01-196231
Karel Izaks28-02-193508-01-196226
H.J. de Jager29-12-189408-01-196267
P.C. Jans28-01-194008-01-196221
Hermine Margot de Jong06-04-195808-01-19623
B. de Jong25-12-193508-01-196226
Bertha Wilh. Joh. Klut05-10-192908-01-196232Jong
G.R. Jung14-12-193508-01-196226
Evert Kamerbeek12-02-191208-01-196249
H.A.O.K. (Alf) Kayser09-10-191908-01-196242Braasch
T. Koops20-07-191208-01-196249
E. Luckerhoff29-03-192008-01-196241Koops
Th.C.M. Kreijns08-09-192508-01-196236
H. Kroezen19-09-191108-01-196250
Jan Kwakman24-03-192808-01-196233Boer
Pieter van der Leer23-09-192108-01-196240
H. Boot08-02-191308-01-196248Lokum
A.E. Middelkoop24-04-190908-01-196252
M.G. Moen25-09-191408-01-196247
E. Mulder02-09-193508-01-196226
M.A.M. van den Muijsenberg11-11-190208-01-196259
J.F.G. van den Nieuwboer15-03-193108-01-196230
L.P. Oerlemans15-02-191108-01-196250
Antonius J.M.G. (Anton) van Oirschot26-11-193908-01-196222
G.W. Oostveen29-08-192508-01-196236
Nicolaas Plomp28-08-190108-01-196260
Petrus Jocobus Plomp30-12-192808-01-196233
A.B. Pop01-01-194108-01-196221
H. Reneman25-08-189308-01-196268
R. Reijnders28-09-193908-01-196222
S.F. Roes03-02-192208-01-196239
Th.H. (Theo) Roland28-11-192408-01-196237
A. Romijn06-07-192608-01-196235
D.F. Ruijter26-03-191208-01-196249
B. Sanders07-05-195708-01-19624
Willem Scholten06-12-190608-01-196255
H.N. Schregardus09-04-191108-01-196250
A.H. Selles27-04-187908-01-196282
H.J. Spitter21-11-193508-01-196226
Klaas Streuer12-08-193708-01-196224
Pieter Jacob Sturm19-03-190408-01-196257
J. Tiggelaar04-03-192508-01-196236
W. Timmermans22-03-194008-01-196221
H.H. Tuin20-03-194308-01-196218
H.J.M. (Henk) van der Vegt23-03-193708-01-196224
G. Verhoef16-04-191108-01-196250
M. Voogt16-08-194108-01-196220
J. de Vries04-08-192108-01-196240
Faustinus Matthias Petrus Vrijbergen26-03-193008-01-196231
J.H. van Vulpen16-12-192808-01-196233
H.J.W. Waardenburg16-11-190408-01-196257
J. Walter26-01-192708-01-196234
H.J. (Henk) Wesselius22-06-192608-01-196235
H. Wever25-03-191208-01-196249
W.M. Wierda27-06-193108-01-196230
Th.J.P. Zeegers28-11-190308-01-196258
J. Zondervan17-08-188808-01-196273
Jan van Zwieten09-02-191708-01-196244Kerkhoven
Johannes Schlingmann02-07-194109-01-196220
J.F. Wilcke01-04-194301-08-196219Inderfurth

Grafinformatie

Foto grafnummer 1357466 Wegmonumenten  Diversen

Graf id-nummer:
1357466
Begraafplaatsnr.:
407
(Plaats)aanduiding:
Putkop-Harmelen
Omschrijving:
HARMELEN - 08-01-1962 - Monument voor de slachtoffers van de treinramp

Op 8 januari 2012 werd door Pieter van Vollenhoven een monument onthuld voor de slachtoffers van de ramp, die zich op die dag precies vijftig jaar geleden had voltrokken. Ries van Leeuwen was de co÷rdinator voor het plaatsen van het monument. De organisatie van de onthulling was in handen van het Dorpsplatform Harmelen.

Het monument is een ontwerp van de Kamerikse kunstenaar Taeke de Jong en de steenhouwer was Maurice van Dam uit Woerden. Het ontwerp bestaat uit twee hardstenen platen die scheef ten opzichte van elkaar staan en waarop de 93 namen van de omgekomenen staan. Tussen de platen door is de plek des onheils te zien. Een rode hardstenen sokkel, met daarop een corpus dat de slachtoffers verbeeldt, staat iets voor de platen in het midden.

Op het pas onthulde monument bleken onder meer diverse namen van slachtoffers verkeerd te zijn geschreven, ontstaan doordat de lijst uit een handgeschreven verslag is overgenomen dat destijds na de ramp is opgemaakt. Het monument is daarop aangepast door de kunstenaar met een nieuwe namenlijst.
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ