Online Begraafplaatsen 3.0
BeginVerenigings begraafplaats Bergklooster‎ ZwollePersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Hendrik Hartman09-10-190206-09-194441
Lina Booij11-04-190806-09-194436
Jan Hartman06-04-193506-09-19449
Remmelina Hartman14-01-193706-09-19447
Hendrika Hartman23-08-194006-09-19444
Hilbertus Hartman06-07-187412-02-194772
Roelofje van Munster11-12-187208-10-196794
Remmelina Hartman25-07-191014-12-200696

Grafinformatie

Foto grafnummer 259157 Verenigings begraafplaats Bergklooster‎ Bergkloosterweg 92 Zwolle

Graf id-nummer:
259157
Begraafplaatsnr.:
424
(Plaats)aanduiding:
4A049
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ