Online Begraafplaatsen 3.0
BeginVerenigings begraafplaats Bergklooster‎ ZwollePersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Familiegraf van den Beld
Philipus 15-09-194610-10-19460
Martinus 31-10-193724-04-195719
Willem 26-07-191028-05-197362
Annegien 13-07-191126-02-198573
Henk 02-09-193523-02-199963
Gerrit 28-12-193209-09-200067

Grafinformatie

Foto grafnummer 262968 Verenigings begraafplaats Bergklooster‎ Bergkloosterweg 92 Zwolle

Graf id-nummer:
262968
Begraafplaatsnr.:
424
(Plaats)aanduiding:
4H013
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ