Online Begraafplaatsen 3.0
BeginVerenigings begraafplaats Bergklooster‎ ZwollePersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)Opmerking
Fennigje Poortier01-02-184514-07-190156
Hendrik Kamphuis08-04-190810-04-19091
Daniel Kamphuis08-01-184804-12-190961
Hendrik Kamphuis12-01-191003-01-19187
Hendrik Kamphuis30-06-187403-04-193762
Fennigje Bosch07-02-187107-12-194372

Grafinformatie

Foto grafnummer 307596 Verenigings begraafplaats Bergklooster‎ Bergkloosterweg 92 Zwolle

Graf id-nummer:
307596
Begraafplaatsnr.:
424
(Plaats)aanduiding:
2A026
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2019
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | FAQ