Online Begraafplaatsen 3.0
BeginAlgemene Begraafplaats 's-GravendeelPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdAchternaam PartnerOpmerking
Cornelia Barth20-11-187905-12-195273
Cornelis Timmers13-08-187513-10-195580
Agnez Martha Fausz26-07-192523-12-195934Stel
Pietertje van Gemert12-05-190517-10-196964Vogelaar
Leendert Dank22-07-190919-10-197061
Leendert van der Stel10-06-191624-01-197962
Andries Mol19-08-192218-05-198259
Aagje de Man1898198385
Agda Kleinendorst1954198733
Cornelis Vogelaar09-11-190110-01-198785
Arie Otto Mol13-07-190419-02-198883
Aart van der Wulp1910199080
Cornelia Smitshoek06-08-191017-02-199079Dank
Johanna Cornelia Verhoef16-06-190319-09-199289Mol
Ingetje Barendregt14-07-192307-04-199874Mol
Jan Andries Mol22-03-192020-04-200080

Grafinformatie

Foto grafnummer 1525324 Algemene Begraafplaats Maasdamseweg 1a 's-Gravendeel

Graf id-nummer:
1525324
Begraafplaatsnr.:
872
(Plaats)aanduiding:
00-B
Omschrijving:
naambordjes op monument "Een ieder geliefd tezamen herdacht"
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.
 


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact