Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginAlgemene Begraafplaats 's-GravendeelPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

Foto grafnummer 1525324 Algemene Begraafplaats, Maasdamseweg 1a, 's-Gravendeel
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Cornelia Barth20-11-187905-12-195273
Cornelis Timmers13-08-187513-10-195580
Agnez Martha Fausz26-07-192523-12-195934Stel
Pietertje van Gemert12-05-190517-10-196964Vogelaar
Leendert Dank22-07-190919-10-197061
Leendert van der Stel10-06-191624-01-197962
Andries Mol19-08-192218-05-198259
Aagje de Man1898198385
Agda Kleinendorst1954198733
Cornelis Vogelaar09-11-190110-01-198785
Arie Otto Mol13-07-190419-02-198883
Aart van der Wulp1910199080
Cornelia Smitshoek06-08-191017-02-199079Dank
Johanna Cornelia Verhoef16-06-190319-09-199289Mol
Ingetje Barendregt14-07-192307-04-199874Mol
Jan Andries Mol22-03-192020-04-200080


Graf id-nummer:
1525324
Begraafplaatsnr.:
872
(Plaats)aanduiding:
00-B
 
 
Omschrijving:
naambordjes op monument "Een ieder geliefd tezamen herdacht"

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact