Online Begraafplaatsen 3.0
BeginAlgemene Begraafplaats 's-GravendeelPersoonslijstGrafinformatie    

Begraafplaats

Persoonslijst

NaamGeborenOverledenLeeftijdAchternaam PartnerOpmerking
Pietertje den Houter15-11-189027-07-195261Mol
Bastiaan Mol02-02-188627-08-195266
Jan Mol08-01-191528-08-197358
Gijsbert Middelhoek12-03-190330-12-197471
Pieter H. Huisman1921197554
B.D. de Man17-09-190125-08-197674
Jannigje M. van der Pligt1924198258
Jer Kwestro22-10-194016-01-198746
A. Kluit23-02-190325-04-198885Man
Jan Trompetter13-01-191827-07-198870Donker
Adriaantje Donker18-10-192211-01-199774Trompetter
Cornelia Middelhoek24-03-194619-02-199851
Cornelia Barendrecht12-03-191729-05-200083Middelhoek
H.J. Ritmeester25-10-192425-07-200075Antwerpen
C.G. van Antwerpen14-07-192006-06-200281

Grafinformatie

Foto grafnummer 1525336 Algemene Begraafplaats Maasdamseweg 1a 's-Gravendeel

Graf id-nummer:
1525336
Begraafplaatsnr.:
872
(Plaats)aanduiding:
00-K
Omschrijving:
naambordjes op monument "Een ieder geliefd tezamen herdacht"
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.
 

Overige bronnen: ³)


³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
 © Kineo 2005-2021
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact