Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden

Grafinformatie

Foto grafnummer 1335614 R.K. begraafplaats H. Laurentiuskerk Stompwijk, Doktor van Noortstraat 86, Leidschendam
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Maria Wildenburg06-12-191713-11-197557Boer
Elisabeth M. Steen07-08-188701-12-197588
C. J. Olsthoorn17-03-189720-01-197678
Josina A. van Beek04-11-191525-02-197660SebelZie #117 Spelfout naam partner
Geertruida Groeneweg11-11-188912-04-197686
H. G. Verwey 16-04-1976
Anna P. van Bemmelen16-01-189727-06-197679Haaster
Anna M. Arkensteijn23-07-189928-06-197676Vliet
Hendricus Groeneweg28-10-188030-06-197695
Nicolaas Steijger10-03-190712-10-197669
Adrianus Luk12-07-190110-02-197775
Henrica Evers25-10-190006-04-197776Nierop
Johannes Groeneweg26-07-189427-04-197782
Cornelis Groeneweg07-01-192920-08-197748
Simon Belt13-02-190725-08-197770
Anna van Bemmelen14-02-189328-12-197784Es
C. A. M. Steijger20-01-194331-01-197835Rijn
Dominicus de Winter17-05-191405-02-197863
Wilhelmina van Vliet19-06-189710-02-197880Steen
Adrianus Engelburtus Oliehoek14-09-191014-02-197867 see graf #135-A
Johannes de Heij29-07-190223-02-197875
Soonius van der Krogt24-12-195028-02-197827
Catharina Oostdam06-06-189104-05-197886Groot
Johanna M. de Bruin20-07-189725-05-197880Helm
Cristiaan Bolleboom06-07-190230-07-197876
Petrus Janson03-06-191627-08-197862
Barbera van Veen05-12-192001-10-197857Olsthoorn
Leonardus Schrader20-01-190022-11-197878
Jacobus Oliehoek10-06-190413-01-197974
Johannes W. Olsthoorn20-02-189730-01-197981
Th. M. Turkenburg25-11-191503-02-197963
Adrianus Hilgersom20-03-190703-02-197971
Cornelis L. Jansen01-09-192223-10-197957
Pieter van der Meer13-02-189209-02-198087
Johanna M. Verhagen25-10-190910-06-198070Loose
Maria C. Verhagen09-04-191121-07-198069Hooijmans


Graf id-nummer:
1335614
Begraafplaatsnr.:
944
(Plaats)aanduiding:
021-VL
 
 
Omschrijving:
Monument in memoriam - voorkant links

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact