Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden

Grafinformatie

Foto grafnummer 1350213 R.K. begraafplaats H. Laurentiuskerk Stompwijk, Doktor van Noortstraat 86, Leidschendam
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Maria Barbara Onderwater12-05-190813-06-193426Hilgersom
Catharina Johanna Koot1900193535Knijnenburg
Gerardus Groeneweg18-04-189113-09-196473
Petrus Ammerlaan22-03-189010-10-196474
Cornelis de Hey01-08-194416-11-196420
Maria Olsthoorn23-03-188309-01-196581Rijn
Petrus Olyhoek18-11-188614-02-196578
Willem Janssen20-12-187515-02-196589
Clasina Verweij09-08-187701-03-196587Lelieveld
Gerarda M. Bohemen24-07-190329-03-196561
Adrianus Klijn02-04-188005-05-196585
Nicolaas L. van Rijn01-01-189118-07-196574
Alida Leliveld10-01-188814-08-196577Opstal
Cornelia Catharina Hoogduin12-01-189025-09-196575Helm
Gerard M. Vieveen188122-12-196584Es
Cornelia W. van Dijk14-01-187401-02-196692Suikerland
Petronella M. Vogelaar08-12-189320-02-196672Knijnenburg
Gerardus Verhagen10-01-188916-03-196677
Martinus P. Lexmond28-03-189318-05-196673
Bernardina Berg28-10-192727-05-196638Geijlswijk
Arnoldus van Nierop27-05-189608-06-196670
Gerardus Schrijvers187915-06-196686
Margaretha Starrenburg23-04-190627-06-196660
Bennie van de Ham22-05-195509-09-196611
Johannes C. van der Bosch30-10-188704-05-196779
M. van der Zijden15-07-188308-05-196783
Cornelis J. van der Bosch12-05-189330-06-196774
A. W. Verhagen16-08-188325-12-196784Waaijer
John Bolleboom30-04-187731-12-196790
Willem den Hollander14-04-188915-06-196879
P. C. van Santen26-10-190819-08-196859 Zie ook graf #190
Cornelia G. van Dolder21-11-192014-01-196948Olsthoorn


Graf id-nummer:
1350213
Begraafplaatsnr.:
944
(Plaats)aanduiding:
296-VR
 
 
Omschrijving:
Monument in memoriam - voorkant rechts

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact