Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden

Grafinformatie

Foto grafnummer 1736513 R.K. begraafplaats H. Laurentiuskerk Stompwijk, Doktor van Noortstraat 86, Leidschendam
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Wilhelmina P. Hooymans25-05-190406-04-193833Brink
Johannes Hilgersom17-07-186928-05-194272
Johanna van der Zijden01-01-188501-01-195570Haar
Petrus Wijsman23-05-189229-04-195562
Alfons van der Brink12-01-194411-09-195511
Cornelis J. van Leeuwen26-11-188806-10-195566
Gerardus van de Haar08-12-189711-01-195658
Cornelis Juffermans16-09-187209-03-195683
Catharina H. Olsthoorn09-04-187828-07-195678
Petrus van Steen14-10-188304-07-195773
Petrus Beekman20-03-188521-02-195872
Geertruida Brasem24-05-190101-06-195857Olsthoorn
Leonardus Steyger 06-07-1958
Gerarda van der Poel22-02-188305-09-195875Juffermans
Martinus Bierhuis20-11-188326-10-195874
Anna M. Leliveld27-12-187908-11-195878Hilgersom
Apolonia van der Loos22-04-188801-01-195970Langelaan
Johanna Disseldorp29-02-188826-02-195970Geijlswijk
Maria J. van der Horst05-10-189808-03-195960Bierhuis
Johanna M. Reeuwijk189012-12-196171Bos
Catharina A. Menken01-01-188909-02-196273Rijn
Johannes M. Kampen08-01-188924-06-196273
Margaretha Streng186904-01-196393Veldhuizen
Hendrikus Th. Knijnenburg14-02-192704-01-196335
Martina de Hey195411-01-19638
Wilhelmina Lelieveld01-01-188818-02-196375Helm
Petrus Wensveen01-01-187915-04-196384
Theodora van der Horst08-10-189309-07-196369Verhagen
Jacobus Scheffers05-02-190812-09-196355
Cornelis Knijnenburg13-10-189720-10-196366
Cornelis den Elzen02-05-189313-01-196470
Ferdinand van Rijn13-12-190310-02-196460
Maria Onderwater22-12-190727-02-196456
Johannus H. van der Meer05-04-189914-04-196465
Nicolaas S. Onderwater18-06-188107-06-196482
Johannus V. van Dijk01-03-187301-09-196491


Graf id-nummer:
1736513
Begraafplaatsnr.:
944
(Plaats)aanduiding:
296-VL
 
 
Omschrijving:
Monument in memoriam - voorkant links

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact