Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Jan Willem Wolters09-10-191022-05-194029 Sold. 9 Regt. Motorartillerie
Heiman Polak28-10-189407-10-194146 Handelaar
Isidor van Engel09-10-190310-10-194138
Abraham Meijers31-10-188516-10-194155 Slachter
Jacob Meijers28-03-188817-10-194153 Koopman
Mietje Herschel25-11-189423-08-194247Haagman
Sebilla Rebekka Cracau10-06-189417-09-194248
Marina Meijers28-11-189317-09-194248Cohen
Eduard van Messel12-06-188422-10-194258
Abraham Herschel16-11-188222-10-194259
Herman Herschel14-01-188722-10-194255
Salomon Mogendorff06-06-188229-10-194260
Louis Herschel24-03-188105-11-194261
Mozes Aron van Engel23-07-188809-11-194254
Jeannette Henriette Hoek17-07-187027-11-194272Frank
Gesina Herschel20-08-188527-11-194257Menko
Aron Herschel27-02-188427-11-194258
Elisabeth Hoek02-01-1867194376Pereira
Sara Hoek05-07-187314-01-194369
Mietje Goldsmid29-03-191221-01-194330
Mientjen Herschel12-01-188025-01-194363Verdoner
Julia de Jong10-01-189901-02-194344Fuld
Hester Mogendorff19-05-186905-02-194373Jong
Mozes Franken12-03-188212-02-194360
Salomon van Engel14-11-189328-02-194349
Elisabeth Noach28-11-185423-03-194388Slager
Elisabeth Mogendorff06-09-187302-04-194369
Rosetta van Leeuwen05-09-190516-04-194337
Johanna Brogholter17-11-187716-04-194365Grunwald
Henry Hoek16-06-188216-04-194360
Jacques Hoek25-02-188023-04-194363
Joseph Brogholter20-11-187123-04-194371
Isaak Mogendorff09-01-188730-04-194356
Aron Meijers12-06-188314-05-194359
Mozes Meijers09-03-189114-05-194352
Mietje de Jong13-12-189414-05-194348Tokkie
Mozes Herschel31-10-187814-05-194364
Sophia Polak16-02-186214-05-194381Gelder
Helena Meijers02-11-187521-05-194367Levie
Hendrika Herschel28-05-188828-05-194355Koopmans
Antje Mogendorff21-01-188004-06-194363Turksma
Marcus van Engel12-09-189706-06-194345 Assurantiebezorger
Johnnij Magnus Polak17-04-193511-06-19438
Levij Polak13-11-188302-07-194359
Henriette de Jong19-12-189602-07-194346
Sophia Hoek15-05-187809-07-194365
Hartog Frank21-11-187409-07-194368
Kaatje Carolina Herschel16-06-190809-07-194335
Elisabeth Kaatje Herschel01-04-190709-07-194336
Rosina Hoek15-05-187809-07-194365
Izak Kan27-06-188616-07-194357
Johanna Julia Kan01-04-191316-07-194330
Nico Albert Kan16-11-191116-07-194331
Israel Polak04-11-187923-07-194363
Rosa van Engel27-03-190027-08-194343Zuiden
Mauritz Lodewijk Muller27-02-188413-09-194359 Arts
Theodora Ester Hoek04-09-187817-09-194365
Jeannette Looper18-05-189117-09-194352Levie
David Vecht17-09-188822-10-194355
DaniŽl van Engel29-12-189517-01-194448 Slager
Wilhelmus Alphonsus Koning31-08-191226-03-194431 3e Stuurman KV
Rochelle Muller16-09-188326-03-194460Esso
Abraham Polak08-09-189631-03-194447
David Lion Mendels10-05-190931-03-194434
Jan Brunnekreef26-06-188519-05-194458
Heintje van Engel23-01-189422-05-194450
Jan Willem Brunnekreef03-01-191619-08-194428 Typograaf / Lid verzet
Johanna Mogendorff21-08-187106-09-194473Gelder
Johannes Theodorus Reerink31-01-190118-09-194443 Ls.Sld. KNIL
Johannes Antonius Bus06-10-191421-11-194430 Fabrieksarbeider
Hendrik ter Braak11-06-189722-12-194447 Stoffeerder
Willem Hembrecht27-01-188729-01-194558 Textielarbeider
Marcus Polak22-04-190331-05-194542
DaniŽl Caspar van Leersum01-09-188121-06-194563 Hotelhouder
Antonius Eduardus ter Horst06-06-189228-07-194553 Hoofd Insp. v. Politie
Egidius Adolphus van den Akker01-04-191709-09-194528 4e Stuurman KV
Jan Dijkstra01-11-192113-03-194826 Sgt. X Brig. KL
Heintje (Henny) Muller11-07-188727-08-197083 Strooiveld Crematorium Dieren (veld B)


Graf id-nummer:
1009519
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
GOOR 1132
CoŲrdinaten:
52,2319062; 6,5808881
 
 
Omschrijving:
GOOR, OORLOGSMONUMENT
Diepenheimseweg 1, 7471LW, Goor, Overijssel

Het oorlogsmonument herinnert de inwoners van Goor (gemeente Hof van Twente) aan alle medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1132/goor%2C-oorlogsmonument

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies