Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
J. van de Kerkhof Elzen
S. Klaassen
A. Koenders
H. Tholen
Lambertus Joseph Ramakers02-05-191510-05-194025 Huzaar II-Depot Cav.
Helena Mechtilda Maria van Hal05-04-190615-02-194134Roufs
Wilhelmina Josepha van Hal192715-02-194113
Maricus van de Wetering06-05-190520-12-194237 Mijnwerker / Lid verzet
Wilhelmus Johannes Maria Weerts18-12-193804-02-19445
Gerarda Theodora Kasteel04-07-189604-02-194447Weerts
Hubertina Francisca Mevissen05-04-194304-02-19440
Leonardus Johannes Wilhelmus Mevissen193104-02-194412
Joseph Willem Mevissen194204-02-19441
Joseph Haan23-08-192118-04-194422
Johannes Bartholomeus Giessen25-10-190606-10-194437
Gerardus Johannes Wilhelmus Bloem10-04-188212-10-194462
Gertruida Nicolaas Anna Bremen29-04-193413-10-194410
Johanna Dekker03-07-193213-10-194412
Irene Maria Elise Ernestine Bastin10-05-193613-10-19448
Olga Jeanne Augusta Gertrude Bastin26-08-192913-10-194415
Guillaume Agnes Oscar Prieckaerts04-07-193413-10-194410
Henri Celin Oscar Prieckaerts22-04-193313-10-194411
Hubert Elise Jean Prieckaerts21-08-193513-10-19449
Oscar Jean Octaaf Prieckaerts22-11-193113-10-194412
Maria Laura Hubertina Christina Reumkens20-05-193613-10-19448
Maria Suzanna Anna Visser21-09-188113-10-194463Bloem
Maria Hollender24-05-192813-10-194416
Johanna Wilhelmina Janssen03-08-192313-10-194421
Hubertina Maria Zimniak25-10-193213-10-194411
Servaas Hubert Joseph Monen190118-12-194443
Hubertine Anna Winthaegen17-11-190404-02-194540Mevissen
Hubertus Helders29-09-191603-05-194528 Bouwvakarbeider
Jan Joseph Reinaerts08-12-192604-07-194821 Dpl.Sld.Subs Kader LSK. KL


Graf id-nummer:
1031490
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
SCHAESBERG 2136
Co÷rdinaten:
50,8897465; 6,0146418
 
 
Omschrijving:
SCHAESBERG, OORLOGSMONUMENT
Hoofdstraat, 6372CN, Schaesberg, Limburg

Het oorlogsmonument in Schaesberg (gemeente Landgraaf) is opgericht ter nagedachtenis aan alle medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen. Met het gedenkteken wordt tevens het herwinnen van vrijheid en vrede in herinnering gebracht.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/2136/schaesberg%2C-oorlogsmonument

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies