Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartner
Francijna Godefrida van der Aa05-02-187605-11-194468Toethuijs
Johannes Gerardus Wilhelmus van Alphen12-08-193305-11-194411
Johannes Hendrikus Maria van Alphen12-09-193905-11-19445
Petrus Johanna Maria van Alphen07-07-193005-11-194414
Johannes Lambertus van Alphen08-08-193105-11-194413
HenriŰtte Arendse26-11-193005-11-194413
Jaantje Arendse04-04-193505-11-19449
Wilhelmina Arendse30-04-194405-11-19440
Egbert Arendse02-06-187605-11-194468
Elisabeth Arendse08-03-194105-11-19443
Johanna Gijsberta Arendse26-03-193305-11-194411
Egberta Arendse21-11-193705-11-19446
Hendrik Arendse20-12-190305-11-194440
Johanna Catharina van Baardwijk11-06-190605-11-194438
Johanna van Balkom05-04-187305-11-194471
Henrica Beekmans09-03-190305-11-194441
Maria Johanna Theresia van den Berg09-08-193005-11-194414
Johannes Josephus van den Berg13-07-190405-11-194440
Maria Francisca van den Berg02-12-192405-11-194419
Fidrika Pieternella van Beijnen17-01-194105-11-19443
Adriana Biesheuvel22-01-193305-11-194411
Jan Hendrik Biesheuvel03-02-193105-11-194413
Gerrit Biesheuvel25-04-188505-11-194459
Wilhelmina Biesheuvel04-01-192805-11-194416
Christina Broekmeulen27-10-187905-11-194465
Gerdina Johanna de Bruijn06-07-194405-11-19440
Rombout de Bruijn21-09-192905-11-194415
Henrica de Bruijn09-06-193405-11-194410
Adriana Crielaard12-10-187905-11-194465
Arie Crielaard01-03-192905-11-194415
Johannes Josephus Adrianus Dankers08-07-188605-11-194458
Maria Antoinetta Wilhelmina van Delft05-05-189405-11-194450
Antonius van der Donk26-02-192405-11-194420
Johannes van Folker17-06-189805-11-194446
Adrianus Marinus van de Griend10-06-192805-11-194416
Antonius Johannes van de Griend18-03-188905-11-194455
Johannes Josephus van de Griend25-05-193205-11-194412
Petronella Catharina van de Griend19-03-192405-11-194420
Maria Johanna Albertina van de Griend16-06-194405-11-19440
Johanna van der Griend31-12-189405-11-194449
Anna Hut31-03-188205-11-194462
Johanna Jansen07-07-189405-11-194450
Helena de Jonge14-08-188505-11-194459Kristalijn
Grada Klee23-06-193005-11-194414
Petrus Klee02-06-189205-11-194452
Rene Klee20-04-194405-11-19440
Wilhelmus Klee22-12-194105-11-19442
Petronella Theodora Johanna Klerks29-07-193405-11-194410
Johannes Cornelis Klerks17-01-193805-11-19446
Adriana van Koeverden27-05-189005-11-194454
Cornelis Kolff13-05-187505-11-194469
Dirk Kolff31-07-190905-11-194435
Jantje Kolff20-02-191705-11-194427
Lambertus Kolff24-03-190405-11-194440
Pieter Kristalijn25-06-188205-11-194462
Godefridus Adrianus Kuijpers04-08-193905-11-19445
Petrus Hendrikus Godefridus Kuijpers30-05-190305-11-194441
Jacoba de Laat23-05-190005-11-194444
Catharina de Laat02-09-190105-11-194443
Johanna van Liempt23-11-192705-11-194416
Johannes de Liempt17-05-188705-11-194457
Johannes Martinus van Liempt21-10-192805-11-194416
Leonardus Johannes Marinus van Liempt10-04-193205-11-194412
Hendrikus Martinus van Liempt31-01-193505-11-19449
Pietronella Cornelia Mans30-03-192105-11-194423
Pieternella Cornelia Meerman28-08-191805-11-194426
Jan Meerman12-01-192905-11-194415
Maria Merkx28-02-188305-11-194461
Maria Merkx04-09-189205-11-194452
Adriaan van Mierlo20-06-188105-11-194463
Wilhelmus van Mierlo28-09-193505-11-19449
Johan Victor Nefkens28-05-194305-11-19441
Cornelis Bertus Nieuwkoop21-11-193005-11-194413
Kasper Nieuwkoop08-04-191205-11-194432
Peter van den Oever08-12-185805-11-194485
Gerardus van Ooijen14-04-194005-11-19444
Johannes van Ooijen13-08-194105-11-19443
Laurens van Ooijen28-10-194205-11-19442
Maria Christina van Ooijen26-07-193705-11-19447
Nicolaas van Ooijen31-10-193505-11-19449
Paula Johanna Geertruida van Ooijen18-04-193305-11-194411
Johannes Poddewijn16-04-186205-11-194482
Albertina van der Pol23-11-188605-11-194457
Cornelia Roubus11-09-193805-11-19446
Jan Jacob Roubus09-11-194005-11-19443
Petronella van Rijswijk15-03-189705-11-194447
Maria Sebilla Schapers02-12-191405-11-194429Griendt
Alexander Antonius Schapers09-02-187905-11-194465
Johanna Antonetta Maria Adriana van der Stoep17-05-193705-11-19447
Johannes Antonius van der Stoep08-03-192905-11-194415
Neeltje Lena van der Stoep15-03-193205-11-194412
Cornelis Adrianus Snijders24-02-188205-11-194462
Johannes Maria Theresia Snijders26-03-192905-11-194415
Maria Cornelia Adriana Snijders19-04-193105-11-194413
Marinus Johannes Theresis Maria Snijders01-08-192505-11-194419
Theodora Theresia Frederika Snijders19-04-193105-11-194413
Francisca Johanna Toethuis01-01-190705-11-194437
Gertrudie Vandebosch11-10-190505-11-194439
Geertruida Antonia Verbunt31-10-192205-11-194422
Johanna Maria Verhoeven03-08-193705-11-19447
Aart Vos14-03-192805-11-194416
Cornelis Hendrikus Vos19-05-193305-11-194411
Petronella Cornelia Vos25-11-192205-11-194421
Sientje Maria Vos25-11-192205-11-194421
Pieter van Vugt09-01-191905-11-194425
Elias van der Wal06-11-189305-11-194450
Elly Jenny van der Wal10-08-194305-11-19441
Geerdina Cornelis van der Wal11-03-193105-11-194413
Huiberdina van der Wal20-06-192305-11-194421
Janna Lamberta Wigmans22-07-190005-11-194444


Graf id-nummer:
1047355
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
HEUSDEN 3272
Co÷rdinaten:
51,7339677; 5,1380395
 
 
Omschrijving:
HEUSDEN, herdenkingsmonument
Pelsestraat 17, 5256AT, Heusden, Noord-Brabant

Het herdenkingsmonument in Heusden is opgericht ter nagedachtenis aan 134 medeburgers die op 5 november 1944 tijdens een explosie om het leven kwamen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3272/heusden%2C-herdenkingsmonument

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies