Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Christianus Smits06-02-191419-08-194430Gemeente-ambtenaar
Theo Steijaart12-03-191904-09-194425Slager / lid verzet
Wim van der Tak07-11-193122-10-194412
Hendrica van Uden17-03-190322-10-194441
Josephus Adrianus Wilhelmus Mari van Gemert26-10-187722-10-194466
Gerard de Graaf22-01-192922-10-194415
Ger van Kempen30-05-191322-10-194431
Wilhelmus de Laat11-09-191322-10-194431
Ger. Vriens22-12-187122-10-194472
Wim Valentijn11-11-193523-10-19448
Paula Kuijs27-06-194227-10-19442
Johan Teulings17-06-192631-10-194418


Graf id-nummer:
1047880
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
HINTHAM 1220
Co÷rdinaten:
51,7002767; 5,3404737
 
 
Omschrijving:
HINTHAM, 'Christus Koningbeeld'
Hintham, Noord-Brabant

Het 'Christus Koningbeeld' herinnert de inwoners van Hintham (gemeente 's-Hertogenbosch) aan twaalf medeburgers die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1220/hintham%2C-%27christus-koningbeeld%27

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies