Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdOpmerking
Sjef Spoormakers04-08-189424-05-194045
Harrie Smits28-08-191024-05-194029
Alexander Heldens03-12-188124-05-194058
Frans van de Kimmenade27-08-189424-05-194045
Grada Roefs11-08-191515-11-194328
HenriŰtte van Wetten02-12-192401-09-194419
Wimke van Wetten05-04-193701-09-19447
Philip Davies28-07-192522-09-194419Private Monmouthshire Regiment
James Ion09-11-192222-09-194421Private Monmouthshire Regiment
John Bruce Millar14-11-192322-09-194420Second Lieutenant Royal Tank Regiment, R.A.C.
Selwin Kettle06-02-192322-09-194421Corporal Monmouthshire Regiment
Jan van Berlo23-04-192022-09-194424
Frans Cornuijt16-04-188022-09-194464
Mari Raijmakers16-03-193423-09-194410
Jan Keijzers15-05-192725-10-194417


Graf id-nummer:
1047965
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
1 MIERLO-HOUT 3674
Co÷rdinaten:
51,468686; 5,635107
 
 
Omschrijving:
MIERLO-HOUT, bevrijdingsmonument
Hoofdstraat 182, Mierlo-Hout, Noord-Brabant

Het bevrijdingsmonument in Mierlo-Hout (gemeente Helmond) herinnert aan de bevrijding van Mierlo-Hout op 22 september 1944, aan omgekomen inwoners van het dorp en aan vier Britse militairen die bij de bevrijding van Mierlo-Hout op 22 september 1944 zijn omgekomen.

https://www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/3674/mierlo-hout%2C-bevrijdingsmonument

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies