Online Begraafplaatsen
Een onderdeel van Stichting Online-Verleden
BeginOorlogsmonumenten DiversenPersoonslijstGrafinformatie    

Grafinformatie

De bijbehorende foto is niet op het openbare gedeelte van deze site beschikbaar.
NaamGeborenOverledenLeeftijdPartnerOpmerking
Bernardus Beekmans12-10-190710-05-194032 Sld. Stoottr.Comm.Brabant
Joseph Johannes van Tartwijk20-07-191610-05-194023 Sld. 3-I-R.Gr.
Johannes Koppens15-08-191611-05-194023 Sld. 3-I-R.Gr.
M.C. Lucas20-09-188806-12-194254Vos
A.M. van Zon30-05-189811-09-194446Jansen
A. Jansen16-05-192111-09-194423
H.M.W. Jansen08-06-193911-09-19445
A.A. Persoons11-07-191111-09-194433
F.L. van Kollenburg03-02-192518-09-194419
J.A. Vogels07-06-193419-09-194410
H. Walravens20-01-192719-09-194417
A. van der Meeren17-02-191021-09-194434
A.L. van de Wal24-03-191621-09-194428
K. van Hak22-11-191022-09-194433
H. Legius03-09-191723-09-194427
M. Bijnen29-01-191123-09-194433Putmans
A. Veraa21-04-191423-09-194430
A. Twigt23-03-190624-09-194438Groeneweg
M. Oppers09-04-193024-09-194414
W.A.M. van Erp11-03-192624-09-194418
J.O.M van Ballekom06-06-193324-09-194411
A. van den Biggelaar06-04-190224-09-194442
H. v.d. Haghen15-12-194025-09-19443
Th. van der Heijden14-12-186425-09-194479
C.H. Oppers19-04-193625-09-19448
H.M. van der Heijden12-05-192926-09-194415
L. van Kollenburg12-12-190229-09-194441
P. Ketelaars23-06-191130-09-194433
L. Wessels04-08-193030-09-194414
J.O. van der Velden12-06-188206-10-194462
J.C. Ketelaars02-04-190910-10-194435
Jan Willem van Muilwijk20-09-192214-10-194422 Fabrieksarbeider
M.G. Aarts28-11-192114-10-194422
A. van Kronenburg18-01-193820-10-19446
C.J.M van Kronenburg05-03-193220-10-194412
A. Mans08-04-191626-10-194428
J van Rozendaal18-04-186627-10-194478
H.L. Meijden12-09-192315-11-194421
M.J.J. van der Meijden13-03-193515-11-19449
M. Bressers15-10-189715-11-194447Meijden
L.A.J. Heeren20-12-194101-01-19453
Cornelis Antonius Steenbakkers14-07-191003-02-194534SchootSold. Stoottr.Comm.Brabant
F.J.H.H. Jonckers26-06-192924-02-194515
Jacobus Josephus van de Sande25-12-191726-02-194527 Arbeider
W.Th. Spierings30-08-190831-03-194536
Cornelis Petrus van Maurik11-09-191917-04-194525 Kpl. 3-1 R.I.


Graf id-nummer:
1056282
Begraafplaatsnr.:
2343
(Plaats)aanduiding:
BEST 1736
CoŲrdinaten:
51,507883; 5,3709146
 
 
Omschrijving:
Best, oorlogskruis in het Kruispark
Oirschotseweg, 5684NE, Best, Noord-Brabant

Het oorlogskruis in het Kruispark in Best is opgericht ter nagedachtenis aan 46 plaatsgenoten die tijdens de Tweede Wereldoorlog en in het voormalig Nederlands-IndiŽ om het leven zijn gekomen.

www.4en5mei.nl/oorlogsmonumenten/monumenten_zoeken/oorlogsmonument/1736/best%2C-oorlogskruis-in-het-kruispark

==+ogs==

Deze informatie en de foto blijft eigendom van Stichting Online-Verleden en mag niet gepubliceerd of verveelvuldigd worden.
Bron: www.online-begraafplaatsen.nl een onderdeel van www.online-verleden.nl
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, je moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de medewerker.

Overige bronnen: ³)

³) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn.
 
begin | zoeken | forum | monitor | naamindex | links | contact | cookies